Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett előbb...

Fogamzásgátló mellett előbb jelentkezett a vérzés. Mitől lehet? Aggódjak?

Figyelt kérdés
Ma reggel vettem be az utolsó szemet és néhány órája jelentkezett a vérzésem,pedig csak a szünet második napján szokott...több mint egy éve szedem,eddig ilyen még sosem volt.Múlt héten torokfájásra algopirint kaptam, lehet a betegség miatt? A héten barnázgattam is. Nem hagytam ki egy szemet sem és nem is késtem a bevétellel. Elmegyek orvoshoz,de csak jövő héten. Félek,hogy nem hatott így a gyógyszer és esetleg terhes lehetek:S
2012. márc. 29. 16:08
 1/2 anonim válasza:
nem valószínű h terhes vagy,néha van olyan h "menet " közben van vérzés vagy barnás folyás,szedd tovább a gyógyszert akkor is.. nekem volt már h megjött "egy napra" idő közben,de ilyenkor szedni kell tovább mintha mi se történne..
2012. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a betegség miatt is lehet ez,de nem hiszem,hogy nem hatott volna,mert az algopirin nem ütheti ki.

én is voltam így amúgy a gyógyszerrel egy év után kezdett mindig előbb jönni,barnázni és végül váltanom kellett mert már nem bírta ezt a gyógyszert a szervezetem.

2012. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!