Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha lány vagyok,...

Mit csináljak, ha lány vagyok, és szőrös a hátam?

Figyelt kérdés
Szóval, nekem eléggé szőrös a hátam, a karom, kicsit még a hasam is. és már a mellkasomon, és a mellemen is kezd nőni.:( Egyébként nem vagyok csúnya, de a kezemre például már tettek megjegyzést..:| És sötétbarna a hajam, így a szőr is..nem tudom, hogy mit csináljak:(

2012. ápr. 2. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el endokrinológushoz, hormonproblémád lehet.
2012. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásszal és kozmetikussal beszéld meg, lehet ezen segíteni. Csak olyan megoldást válassz, amit a doki is jóváhagy!
2012. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz miatta anyukádnak mond meg vigyen el endokrin szakrendelésre, de az is lehet te ilyen vagy...a családban mások is szőrösebbek az átlagnál esetleg?
2012. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A családban a hugom..8 éves, de nagyon szőrös a lába, és a karja. de én mondtam anyukámnak, és azt mondta, hogy nem durva szerinte..dee én nagyon rosszul érzem magam miatta:(
2012. ápr. 2. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor anyukádnak mutasd meg amit most írok!

Az egyik ismerősöm lánya kicsit ducibb volt a kelleténél, és durvábban is szőrösödött és elvitte endokrin szakrendelésre, ahol egy vérvétellel megállapították hogy a pajzsmirigye nem működik megfelelően,és élete végéig gyógyszert kell szednie.Ha ő nem viszi el, az orvos nem utalta volna be, és azóta mázsás lenne a kislány.Ennek 2 éve már és a lány lefogyott és nem is szőrösödik tovább!

2012. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze a kinőtt szőrök nem, tűntek el...az előbbi voltam.
2012. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szedesd le lézerrel vagy IPL-lel. Ma már nem drága.
2012. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
hmmm...fincsi lehetsz:D
2012. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!