Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációval kapcsolatos...

Menstruációval kapcsolatos kérdés. Aki tud segítsen légyszíves?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) Nekem ma jött meg és nagyon félek,mert holnap diáknap lesz a suliban és jelentkeztem ilyen akadályerseny-szerűségre,ami a városban lesz.Különféle feladatokat kell majd csinálni,stb. Még eléggé rendszertelen a mentruációm,így nem tudtam-sajnos-,hogy ma fog megjönni.Nem akarom kihagyni,mert már tavaly is elszalasztottam.Tanácsot szeretnék kérni,hogy mit tegyek ilyenkor? Tampont még nem hasznltam,itthon csak Ob mini van.Mit tegyek ilyenkor?Inkább maradjak itthon?Elnézést,ha rosszul fogalmaztam meg,vagy értelmetlenül,de nagyon kétségbe vagyok esve. Még csak párszor jött meg eddig,nem ismerem annyira a helyzetet...Légyszi segítsetek,a bunkó hozzászólásokból nem kérek.Köszön előre is,a normális válaszokat.
2012. ápr. 3. 16:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem,még soha XD,de tényleg...amúgy kipróbáltam a minit és gond nélkül felment,meg se éreztem,csak a legelején egy kicsit.Bár ennyi elég volt nekem,max. ha megint ilyen alkalom lesz,vagy valami.Köszi mindenkinek a segítséget :)
2012. ápr. 4. 16:12
 12/13 anonim ***** válasza:
SZERINTEM MÉG FIATALVAGY A TAMPONHOZ NEHASZNÁLD!!!!
2012. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem is akartam,de bepánikoltam és nagyon muszáj volt,mert egész nap a városban voltunk szinte. Most ez hülyén hangzik és lehet,hogy csak beképzelem,de fáj a torkom,olyan mintha be lenne dagadva de annyira mégsem. Nem szédülök meg semmi,mondjuk már reggel is éreztem,hogy be fog dagadni a torkom.Ez lehet valami fertőzés? Azt nagyon nem szeretném.
2012. ápr. 4. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!