Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális jelenség az ha...

Normális jelenség az ha gyakrabban jön meg a menstruáci mikor valaki a klimaxba megy át?

Figyelt kérdés
Anyukám 47 éves. Nemrég volt egy cisztája,amit sikeresen eltávolodot,rá három hónapra megjött neki a menstruáció,pont ugy ahogy a doktor mondta. De most hamarabb mint 28 nap jött meg neki,ugy valahogy két hét elteltével jöt meg neki,lécci irjon az akinek vn tapasztalata,vagy tud segiteni, Fontos. köszönöm előre
2012. ápr. 3. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A klimax egyik tünete a menstruációs zavarok. Persze ha nagyon sokáig tart, stb. nem árt ha megnézi az orvosa.
2012. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Julcsi64 válasza:
Ha valakinek megjön, akkor még nem gáz. Én most éppen már a 34 napnál tartok, és nem tudom hogy végleg elmarad-e, vagy más a gond. Kb. 1 éve már nekem is rendszertelen, volt olyan hogy 21 napra jött meg, de volt úgy hogy 36-ra. Addig míg megjön és nem önt el embertelenül, addig jó. Az nagyobb baj, ha ömlik mint a Niagara, anyukád egyébként is benne van a változókorban, ami kb 45-50 év között kezdődik, s hogy mikor ér véget, hát......
2013. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!