Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A váladékom nagyon kellemetlen...

A váladékom nagyon kellemetlen szagú. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez egy kicsit kínos nekem nem szeretek ilyenekről beszélni.de most vészhelyzet van...amikor a barátaim felvesznek a nyakukba táncoláskor ugyanis táncolok mindig kérdezik megfürödtél?vagy mibe ültél...stb. ez nagyon rosszul esik és nem tudom mit tegyek.Kérlek segítsetek.egyszóval nagyon erős és hetente dobom ki az alsóneműm mert olyan mintha bepisiltam volna és nem jön ki..
2012. ápr. 3. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez lehet bakteriális vagy gombás fertőzés miatt is, szerintem menj el egy nőgyógyászhoz a panaszoddal.
2012. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, ezzel keress fel egy nőgyógyászt, ő segít a problémádon. és használj kifejezetten intim területre való mosakodót pl. lactacyd feminát!
2012. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és más mód/kezelés nem lehetséges?? nem tudom mért de kínosan érzem magam ha nőgyógyászról van szó.nem szeretnék elmenni..ebből nagy baj lehet?
2012. ápr. 3. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Más kezelés kell ha baktériumos, más ha gombás fertőzésről van szó. Nem érdemes otthon próbálkoznod, mert sokat árthatsz magadnak. Akár kínos akár nem, ez orvosi eset, hidd el, hogy az orvos ennél cifrább dolgokkal is találkozik nap mint nap.
2012. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!