Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fehér folyás fogamzásgátló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér folyás fogamzásgátló mellett, illetve mi ez a szinte már kellemetlen érzés szex közben?

Figyelt kérdés

Négy honapja szedek fogamzásgátlót,eddig ha jol emlékszem, csak pár nap volt fehér folyásom,de most majdnem mindennap van,és szex közben is jön ki belőlem olyan fehér...ez mitől van,normális ez?


Bizonyos pózokban,nagyon ugy érzem h a barátom pénisze nyomja a húgyholyagom,teljesen kiráz a hideg,és olyan mintha pisilnem kellene,és kellemetlen,általában akkor ha hátulrol csináljuk,de már van hogy ugy is érzem ha én vagyok elul és ő fölöttem,de főleg akor ha teljesen benyomja,régen nagyon ritka volt ez az érzés,de most szinte mindig érzem...valami bajom lehet?


2012. jan. 9. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz, lehet, hogy fertőzésed van.
2012. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 devidmaccho válasza:
hello nekem is ez volna a problémám. Te mit kezdtél vele? nkm msot jött elö mit mondott az orvos v hogy kezelted?
2012. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Végül mit kezdtetek vele? Mi volt a baj?
2012. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is ugyanez a problemam. mit kezdtel vele?
2014. szept. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!