Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom hogy lehet-e az...

Sia kérdése:

Honnan tudom hogy lehet-e az első levél után kiegészítő védekezés nélkül együtt lenni? LENT BŐVEBBEN

Figyelt kérdés
Ha mondjuk együtt leszünk a barátommal és a 3. levélnél folyamatosan vérzek akkor nem véd és terheslehetek ?

2012. ápr. 4. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Hát ha még a harmadik levél alatt s vérzel, akkor orvoshoz kell menni, nem szexelni.

Egyébként sosem tudhatod biztosra, hogy véd-e vagy sem.

2012. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
uhhh.....ha még a 3. levélnél is vérzel, akkor azzal tényleg vissza kell menni az orvoshoz és elmondani, hogy vérzel tőle, valószínűleg nem jó a tabi neked:( de fog írni egy másikat, azzal az első hónapban normális, ha a kövi hónapban már nem vérzel akkor már véd. De a vérzés azt jelenti, hogy leesett a hormonszinted vagy valami más gáz van és bizony lehet mellette peteérés, mert így nem úgy működik, ahogyan annak kellenne. Ha addig csináljátok, akkor használjatok gumit feltétlenül, de ha (most le leszek ordítva, de jogosan, mert tényleg nem szabad!!) de akkro legalább megszakítással. És mégegyszer tényleg menj vissza dokihoz a gyógyszerrel, hogy vérzel, nem jó adjon másikat.
2012. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

oké hogy kell védekezni de akkor még 3. hónnapig védekezzek az új gyógyszer mellett míg nem derül ki hogy jó e?

lindynette 20 volt most volinát írt fel.

ha jól tudom jóval erősebb mint e lindynette lehet hogy hízok tőle ?

2012. ápr. 4. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
igen pontosan addig védekezni kell ameddig ki nem derül, hogy jó-e a tabi. és nem szabad megvárni a 3. hónapot sohasem, az első hónap még normális majd megjön és ha utána is vérzel na akkor kell visszamenni dokihoz. egyébként ajánlom neked a nuvaring-et az hüvelygyűrű, sokkal kevesebb hormonnal ami nm megy át emésztőrendszereden nem hízol tőle, és nem fogsz össze-vissza vérezni mint a tabinál! nekem is ez jött be!
2012. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!