Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor mikor menjek...

Most akkor mikor menjek vissza a nőgyógyászhoz (hosszú)?

Figyelt kérdés

Szóval 24.én sajnos esemény utánit kellett bevennem, de védekeztünk, csak egy kis baleset történt..Közben amúgy is akartam menni nőgyógyászhoz, fogamzásgátlót felíratni. El is mentem, és azt mondta, hogy örüljek, ha normális időben meg fog jönni, és majd akkor menjek el, mert akkor egyből el kell kezdenem szedni a gyógyszert.

De én ezt nem értem. Nem úgy van, hogy amikor menstruálok, akkor nem kell szedni a gyógyszert, hanem csak utána 3 hétig?

És mi van, ha az esemény utáni felborított mindent, és pl. meg sem jön a hónapban, vagy 2 hét késéssel, stb.?

És ha hétvégén jön meg?Akkor nincs nőgyógyászat..meg amúgy is be kell jelentkezni 1-2-3 nappal előtte, szóval nem tudok egyből rohanni. Vagy emiatt nem is kell bejelentkeznem?

Biztos túl reagálom, de alapból az orvos eléggé bunkó volt, meg érthetetlen. Összevissza beszélt, alig értettem, hogy most hova kell mennem, meg mikor..:S


2012. ápr. 5. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
miért nem kérdezted meg akkor azt, amit nem értesz?!
2012. ápr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem válassz másik dokit!Elmész,megvizsgál,felíratod a gyógyszert,kiváltod,és ott le lesz írva,hogyan kell szedni.
2012. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első levelet a menzesz alatt kell elkezdeni szedni.
2012. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az az orvos akivel megosztod a testedet érintő problémákat és Ő eközben bunkó, az menjen el kapálni!

Keress fel egy másik orvost, akit mondjuk barátnők ajánlanak, akiről az a hír járja hogy alapos.

Ha nem tudsz ilyet, tedd fel kérdésként ezen az oldalon hogy ki tud a lakhelyedhez közel jó orvost.

Írd össze egy papírra az összes kérdésed és puskázz bátran.

Én is mindig elfelejtem a kérdéseim felét ilyen helyzetben. :-)

Azt sem értem miért nem akkor írta fel a receptet amikor ott jártál?

2012. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

A héten fogok visszamenni, csütörtökön, (pénteken éjszaka jött meg), sajnos csak aznap tudok orvoshoz menni. Meg fogom ezt is kérdezni az orvostól, de azért itt is megkérdezem: Ha pont elmúlik amikor megyek, és akkor írja fel az orvos a gyógyszert, akkor várnom kell majd 1 hónapot hogy elkezdhessem szedni, vagy olyat ír fel amit aznap kell kezdenem?

2012. ápr. 10. 11:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, amit aznap kell elkezdeni. Várnod kell a következő vérzésig.
2012. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!