Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utalhat arra, hogy valami...

Utalhat arra, hogy valami nincs rendben? 32-36 naponta jön meg a menzeszem, rendszertelenül. (többi lent. )

Figyelt kérdés
Évekig 28 naponta, rendszeresen jött meg, mindig pontos volt. Amióta elkezdtem nemi életet élni (kb. 7-8 hónapja), átállt minden, és 4., rosszabb esetben 6. napokra jön meg. (fogamzás gátlót nem szedek, terhes nem lehetek). A ciklusom normális, kb. 5 napig tart. Semmi másban nincs változás, csupán annyi, hogy kicsit több lett a fehérfolyásom, ezelőtt pedig mintha nem is lett volna. A menstruációs tüneteket érzem a 27-28. napon, de nem jön meg, csak több napos késéssel. Mi okozhatja ezt? Normális? Mással volt már ilyen?
2012. ápr. 6. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiírtál egy csomó számot meg adatot, most akkor ugyanezeket mondd el egy orvosnak!
2012. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jelenleg nem tudok, kérlek segítsetek, ha tudtok, ne írjátok h 'orvos' :// nagyon fontos.
2012. ápr. 7. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:
A fehér folyás lehet hüvelyi fertőzés is(esetleg gomba-erre Canesten krém). A szeuális élet megkezésével előjöhetnek ilyen bajok. Irány a doki.
2012. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell mindennel orvoshoz menni, szerintem.. Felesleges stressz és gyógyszerek.

Nekem is ennyi naposak kb. Voltam orvosnál, másért vettem rá magam. Azt mondta, 30-35 napos ciklusok beleférnek. Biztos ennyi is...

2012. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!