Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől ingadozik naponta 0,5-1...

Mitől ingadozik naponta 0,5-1 kg-kat a súlyom? Hol kevesebb vagyok, hol több.

Figyelt kérdés
Átlagsúlyom 65 kg.
2012. ápr. 1. 12:41
 1/9 anonim válasza:

Észlény....

Wc esetleg?

Egy tisztességes kul van vagy 40 dkg,akkor még gondolom van hugyhólyagod is,az is közrejátszhat ,'vizelet':)

Akkor lehet nem minden nap iszol ugyanannyi vizet,akármit...

Izzadsz....

2012. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bevitt folyadékmennyiségtől pl. Ha megiszol fél litert egyszerre, akkor fél kilóval nehezebb leszel. Akkor a bevitt ételmennyiségtől... De mi olyan nehéz erre rájönni?:D Amit megeszünk, megiszunk nem súlytalanok. Én szoktam 2 kilóval is nehezebb lenni nap végére, reggelre meg annyival kevesebb.
2012. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez normál.


a só az egyik legnagyobb tettes ebben. ha nagyon kevés sósat eszel (sót kell azért enni), és pl olyan ételket amik még vízhajtóak is akkor kevesebb víz marad rajtad, és kevesebb a súlyod is.


de ha egésznap jó sós ételeket eszel, amire sokat is iszol, akkor a só leköti a vizet akár 2 kilóval is lehetsz több.


és az izzadás is. pl egy F1-s pilota akár 5kg-t is tud fogyni egy verseny alatt.

2012. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minek méregeted naponta a súlyodat?
2012. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ugyanazért,amiért sokan még 1-2 Kcal-n is kiakadnak,hogy 'jajj,istenkém,ez mennyi volt szerintetek?Nem fogok elhízni?'...

8)

2012. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na jó! A súlyomat azért mérem, mert a terhesség alatt felszedett kilókat akarom ledobni (egy éve szültem). Diéta és torna mellett hetente 1x mérem a súlyom. Mindig lefelé ment idáig (heti 10-30 dkg-val). Most egy hét alatt 3,5 kg-t ment felfelé. Ezért mérem mostanában naponta, ezért idegesít, hogy hogyan fogyhatok 1 kg és hogyan hízhatok 1kg- ot egy nap alatt. És mindig felkeléskor éhgyomorra mértem a súlyom.
2012. ápr. 1. 14:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Maradj meg a heti egyszeri mérésnél, akkor kapsz egy reális képet a súlyod változásáról.
2012. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És mindig ugyanakkor mérd, mert reggel átlagosan 1-2 kilogrammal kevesebb az ember, mint este. Mérleg is tévedhet ennyit, ez olyan minimális különbség. Attól is függ, hogy hova állsz a mérlegre. Próbáld csak megmérni magad zsinórba 2x...
2012. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Zsínórban mindig kb. 5x mérem magam, és mindig átrakom máshova is, mert észrevettem, hogy nem mindenhol mutat ugyanannyit, de a mérleg jó, mert más is ráállt, és neki ugyanannyit mutatott. Szóval csak én híztam.
2012. ápr. 2. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!