Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bal mellem nagyobb mint a...

A bal mellem nagyobb mint a jobb, és ez szemmel jóól látható :S van még másnak is ilyen? Akinek ennyire látszik? Nem tudom mit csináljak, szerintetek ez baj? Van olyan akinek sokkal nagyobb az egyik és van fiúja? őt nem zavarja?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs vele énszerintem, a volt barátnőmnek is egyik melle nagyobb volt picit..

17F

2012. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek nagyobb az egyik.

Egy vizsgálat nem árt, hogy biztosan minden oké-e, de valószínűleg normális. Ha nagyon zavar, huszonévesen meg lehet igazíttatni (műtét), de én biztosan nem szabatnám át. (Ha az embernek nincs baja, ne csináljon magának ilyen-olyan implantátumokkal. Szerintem.)

2012. ápr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. ápr. 6. 23:24
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a jobb, kb. 1 mérettel nagyobb, mint a bal. Még soha senkinek nem jelentett problémát.
2012. ápr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
ha nagyon látványos a különbség,akkor a macrolane injekció szerintem tökéletes megoldás a problémára.
2012. ápr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Még fejlődésben vagy? Egyébként én fiú vagyok, de ha szeretek egy lányt, olyannak fogadom el a melleit, amilyenek, még ha különbség is van köztük! :)
2012. ápr. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
19 Sajnos szerintem, ez már nem fejlődik tovább :/
2012. ápr. 7. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem sem kicsi az eltérés. melltartóban nem lehet észrevenni mert úgy szoktam megoldani hogy a kisebbikhez beteszek egy szivacsot és akkor egyenlőek :D

amúgy én ránézésre is látom és fogásra is, na meg a melltartó próbáknál is, de a barátom sose vette még észre csak amikor mondtam neki, de abszolút nem is érdekelte a dolog :)

szóval ezen ne parázz ;)


21L

2012. ápr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megnyugtató volt :D
2012. ápr. 8. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!