Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éve vagyok és a melleimen...

14 éve vagyok és a melleimen az erek jobban meglátszanak, ilyen pirosas és lilás színük van. A jobb mellem nagyobb is mint a bal és a jobban néha érzek szúrásokat. Ez normális vagy esetleg lehet valami probléma?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy látszanak az erek a melleden az normális, és az is, ha nem egyforma a két melled. De a szúrás miatt én megkérdeznék orvost.
2011. aug. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez azért van, mert növésben vagy és a melleid is nőnek de a bőröd ezt nem tudja olyan gyorsan követni ezért reped, sajnos ez normális..

A szúrást nem tudom miért van, lehet, hogy az is a növésnek tudható be.

2011. aug. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, a szúrás is normális. Ahogy a szövetek húzódnak a növéstől, attól szúr.
2011. aug. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2011. aug. 5. 07:36
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Gyere, kapsz rá egy gyógypuszit
2011. aug. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is nagyon eres :/ és nekem a ball mellem nagyobb.. de szúrásom még nem volt.
2011. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha eres. A jobb mellem nekem is nagyobb :) Lehet, hogy a szúrást azért érzed, mert még nő.
2011. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

nekem a bal oldali mellem nagyobb, és nekem is szúrni szokott.. és az azért van, mert még növésben van :)

14/L

2013. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!