Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok, legidősebb az...

14 éves vagyok, legidősebb az osztályban, de rajtam kívül minden csajnak már megjött! Nekem miért nem? Csak fehér folyásom van 2 éve. és néha fáj is ott lent. Mit jelent?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,ne aggódj már:)Bocsi,de itt majdnem minden 2.korodbeli lány azt kérdezi :"15 éves vok,nem baj ha még nem jött meg?"

figyelj,9 és 16 éves kor között bármi normálisnak tekinthető,szal neked is van még 2 éved,sőt,volt egy olyan barátnőm akinek 17 évesen jött meg először.Ne aggódj,semmiről nem maradtál le,örülj neki,h még nincs ezzel gondod.Majd megjön,ne aggódj.Amúgy ha már 2 éve fehér folyásod van,akk.sztem hamarosan megjön,mert az annak az előjele.

2009. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi:D kicsit már tényleg aggódtam..de ezzel most sikerült lenyugtatnod
2009. jún. 17. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Valóban az az általános, ha (manapág) 12-13 évesen jön meg, de az is teljesen normális lehet, ha 16-17 évesen jön meg, azért a 16nál már el szoktak battyogni a nőgyogyihoz, hogy mi lehet, de a legtöbbbször az a válasz, hogy várjunk türelmesen. A fehér folyás természetes öntisztító folyamat, van akinl sokx, és sok is, van akinél szinte soha semmi. Nagyon sok dologtól függ.
2009. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja,nem kell ezt ennyire túlparázni,nem értem,h ez mért baj.Inkább addig örülj,mivel nem kell bajlodnód vele.:)

Én már 12 éves korom óta menstruálok,most 15 vagyok,de nagyon szar,nekem elhiheted,úgyhogy ne várd azt annyira.Állatira szoktam görcsölni,még az órákon nem is tudok figyelni,meg nekem rengeteg szokott lenni,voltmár h a suliban átáztam,hát nem kicsit volt ciki:(

Akkor aggódj,ha majd 17-18 leszel,és még akkor se lesz meg.Egyébként meg kérdezd meg anyudat,vagy a ővéred ha vann,h nekik mikor jött meg elöszőr,és várhatóan neked is akkor fog megjönni.

Puszi

2009. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 15 évesen jött meg úgy hogy nyugi :)


A folyás pedig lehet gomba fertőzés (usziból pl.) is, főleg, hogy írod, hogy néha fáj. Menj el nődokihoz. Én tudok egy nagyon kedves dokinőt Bp-n, élvezet elmenni hozzá.

2009. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
13:12 anyum azt mondja neki 14 évesen jött meg..és örüljek addig amíg nincs...nővérem meg nincs,mert én vok a legidősebb gyerek
2009. jún. 17. 13:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szija: )

Én 12 éves vagyok,11 éves korom óta menstruálok,de nagyon utálom:D Állandóan stresszelni,hogy nehogy egybeessen valami fontos dátummal(nyaralás,táncfellépés,stb.),nem valami kellemes dolog,főleg úgy,hogy ilyen idős korban még nagyon rendszertelen.Teljesen normális,ne aggódj,de szerintem az elmondtak alapján hamarosan meg fog jönni,főleg azért,mert a legtöbb lány nyáron kezdi el.Mindig legyen nálad betét vagy tampon,mert hamarosan használnod kell,és tényleg:no para!:D

2009. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló:ja,és szerintem ha már menstruálni fogsz,nem fogod már annyira várni!:)
2009. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi nagyon a válaszokat!komolyan!

2-vel előttemnek: mindig van nálam betét,tampont nem merek használni...a nyaras dologban pedig van vmi,mert a legtöbb b.nőmnek nyáron jött meg

mindenkinek mégegyszer nagyon-nagyon köszi

2009. jún. 17. 13:26
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vagyok:

amúgy még én se használok tampont,mert valahogy még nem éreztem rá,de folyamatosan próbálkozok vele,mert sokkal kényelmesebb,és így pl. nem kell annyira számolgatnom a napokat,meg citromlevet vedelnem,ha épp strandolásra esne:D

2009. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!