Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciklus 17. napján véres...

Ciklus 17. napján véres folyás? Fog. Gátlót most kezdjem el? 18L

Figyelt kérdés
Rendszertelen menzeszem miatt voltam dokinál egy másfél hete. Diane 35 tablettát írt fel, amit ugye a ciklus első napján kell bevenni. Most viszont kicsi, tényleg nagyon kicsi véres folyásom van, viszont 2 napja, hogy tart. Ugy-e nem most kell bevennem hanem akkor mikor megszokott mennyiségben jön a menzesz?
2012. ápr. 8. 04:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen! Várd meg a rendes menzeszt.

Ez inkább peteérés körüli közti vérzés.

2012. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Hozzáteszem hogy a rendszertelen mensit kivizsgálni kell, nem elnyomni a tüneteket fog. gátlóval.

Hormon vizsgálaton voltál?

Ha nem, akkor keress másik dokit aki elvégzi mert ez így nem frankó.

2012. ápr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kivizsgált a doki. Semmi probléma nem volt sem a hüvelyemmel sem a méhemmel. Mondta, hogy hormonproblémák és hogy most csináljak három hónapos kúrát és felírta a diane 35-öt. Aztán menjek vissza három hónap múlva.
2012. ápr. 8. 09:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja! És nagyon köszi a választ.
2012. ápr. 8. 09:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Beveheted a ciklus 1-5. napján, nem muszáj az elsőn, ez szerintem a tájékoztatóban is benne van. Várd meg a holnapot szerintem, ha erősödik, akkor kezdd el, ha elmúlik, akkor várj egy rendes menzeszt.

Lehet, hogy most van peteérésed.

2012. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hormonálisan is kivizsgált?

Vérvizsgálatra gondolok.

2012. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem volt vérvizsgálat. Állítólag megbízható nőgyógyász.
2012. ápr. 8. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!