Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Lehet, hogy...

Valaki : kérdése:

Mi lehet ez? Lehet, hogy rákos vagyok vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Már egy jó ideje elég durva sárgásfehéres folyásom van. Mondják néhányan, hogy menstruáció előtt ez normális, meg minden, de NEKEM NINCS OLYAN, HOGY MENSTURÁCIÓ ELŐTT! Folyik ez a nap 24 órájában tökmindegy, hogy hónap elejnén vagy végén vagyok.És egyszer ilyen sárgás fehéres egyszer meg tök átlátszó. És néha( főleg a menzesz előtt) fáj odalent...mikor futok meg ilyesmi,olyan,mintha belül fájdalmasan lötyögne valami..Ez normális? A dokinál 17-én van időpontom,de (ezt nem hiszem el!!) lehet,hogy a menstruációm pont meglesz,ezért újabb időpontot kell majd kérnem... Fiúval még nem voltam...ötletek,mi lehet ez? Rákos vagyok vagy ilyesmi? Vagy nem lehet majd gyerekem? Vagy mire gondoljak??

2012. ápr. 5. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

ne gondolj semmire, amíg nem voltál dokinál

de oda menj el minél hamarabb

tuti nem rák

csíp? viszket? kellemetlen szagú?

lehet valamilyen fertőzés, amit kezelni kell

viszont az is lehet, hogy nálad ez a normális, vannak nők, akiknek mindig bő a fehérfolyása

2012. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nyugi, nyugi, nem kell mindig a legrosszabbra gondolni, ez nem rák!

várd ki szépen a 17 én és a doki mindent ellfog mondani neked!

csak nyugi

2012. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami fertőzést sikerült beszerezned....
2012. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem csíp, vagy viszket a puncid, és nem rossz szagú a folyás, akkor semmi baj. Valamennyi folyása szinte minden nőnek naponta van.
2012. ápr. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!