Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimarad a nemvárt, Barnás...

Kimarad a nemvárt, Barnás folyás hó közben, Méh és petefészek fájdalmak. Vajon mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Leírom, hogy mi is történt velem az elmúlt egy hónapban, és szeretném, ha erre tudnátok valami választ adni, hogy vajon mitől?

Március 9.-én volt a legutolsó menszim. A dárumra kb. másfél, két hétre barna folyásom lett, ami 2 napig tartott. Ezt enyhe méh és petefészek fájdalom kísérte.

Most ott tartok, hogy 4 napja folyamatosan fáj a méhem és a petefészkem, viszont ha mozgok, akkor szinte alig érzem.

Voltam lent a nőgyógyásznál, aki megvizsgált. Megnyomkodott, abból nem érzett semmit. (Hozzáteszem, hogy 2010 nyarán ugyancsak ennél a dokinál jártam, és nyomkodásból nem, viszont UH-ból észrevette, hogy 5 hetes terhes vagyok. Ez abortusszal végződött :( ) Most is UH-val is meg lettem vizsgálva, ami azt mutatta, hogy meg van duzzadva a méhem. Elküldött vérvételre, hogy megnézzék a HCG mennyiségét. Ez Keddre esedékes, és 16.-án kell visszamennem az orvoshoz. Azt mondta, hogy ha megjön 10.-ig, akkor megnyugodhatok, viszont semmi menszeszre utaló jel nincs. 6.-án kellett volna, hogy jöjjön. Szervezetemre nem jellemző a késés. Inkább az, hogy hamarabb jön!

A válaszokat előreis köszi :))))


2012. ápr. 8. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A menzesz utáni 2 nap barnázás és szurkálás nagy vszínűséggel peteérés volt.

Ha azóta eltelt már két hét, ráadásul a méhed is meg van duzzadva, akkor bizony előfordulhat, hogy ez terhesség.

De tul. képp akarsz babát vagy nem?

Azért egy sima vizeletsugaras tesztet megejthettél volna már.

2012. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jah, most látom, hogy "nemvárt". Akkor szerintem reménykedhetsz.
2012. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Simán van okod reménykedni, de tényleg: miért nem veszel egy tesztet????
2012. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazándiból szeretnék :)

Csak félek, hogy valami baj is lehet most.

A barnás folyás a menszi megjötte után kb 2 hétre jelentkezett.

Viszont megszakításos közösüléssel történhetett a dolog. Remélem ha baba, akkor semmi baja nem lesz, csak simán nehéz terhesség...

Tesztet úgy gondoltam, hogy kedden csinálok, mert akkor már mutat valami elfogadható értéket... Hisz az orvos sem mondott még semmit. De amúgy a vérvételből minden ki fog derülni, csak mire kontrollra kell mennem, az még nagyon messze van... :(

2012. ápr. 8. 12:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha már kimarad a vérzés, akkor egy érzékenyebb vizeletsugaras teszt is kimutatja.

Ha teherbe estél megszakítással, akkor majd ne felejtsd el az erre a módszerre esküsző kis felelőtlen idióta tinipi.ákat felvilágosítani, hogy ez nem megfelelő védekezés.

2012. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Amikor orvoshoz mentem, még nem volt szó arról, hogy kimarad a menszim... Pénteken voltam dokinál, és aznapra volt esedékes a menszi is. Aztán szombaton, vasárnap, meg most hétfőn tesztet sehol nem tudok venni sajnos, pedig nagyon izgulok már :)

Az a sok buta tinilány majd a saját bőrén is megtapasztalja, de ha úgy van, akkor természetesen saját példámra hivatkozva értesítem őket, hogy azért nem minden úgy van, ahogy gondolják... :)

2012. ápr. 8. 13:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Írj majd kedden, mit mutatott a teszt!!! :) Szurkolok!
2012. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Rendben, Kedden mindenképpen írni fogok :)

Bár a mai napon eléggé szórakozós kedvében van a szervezetem. Elkezdtem görcsölni picit, mint amikor megjön. Azt hittem, hogy meg is fog jönni, de kb 20 perc múlva el is múlt :O

Aztán most azóta feszül a hasam alja, de nem fáj sem a méhem, sem a petefészkem...

Egyre érdekesebb minden...

Viszont a cicim továbbra is fáj, immáron 5. napja...:)

Vajon mi lesz ebből?! :) Kíváncsi vagyok! csak valami pozitív legyen :)

2012. ápr. 8. 14:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem gyanús.... :))
2012. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem terhes vagy:) megkérdezhetem, hány éves vagy? :))
2012. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!