Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy 20 évesen még...

Normális hogy 20 évesen még nő a mell? és barnul a mellbimbó és a mimbóudvar?

Figyelt kérdés
elég nagyok így is a melleim először fel sem tűnt,csak viszketett majd egyszer csak megszólalt a barátom:"Neked nőnek a melleid?" Barátnőm is mondta egyszer:Ki vannak "dülledve" a melleid! Fájtak is nagyon vagy kb. 2 hétig szinte hozzájuk sem lehetett érni,most már én is észrevettem mert állandóan kijönn a mellem a melltartóból.A mellbimbóudvarom barnulását sem én vettem észre,nem sötét barna hanem inkább világosabb,a bimbóm meg inkább sötétebb barna de az is csak akkor látványosabb mikor "állnak" vagy "kiegyenesednek" (kinek hogy tetszik a kifejezés).

2012. ápr. 8. 18:21
 1/8 anonim válasza:
Nem vagy terhes?
2012. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2012. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem hinném mert megjött a mensim igaz kevesebb mint szokott de ugyanolyan színű a vér,nem szedek gyógyszert sem
2012. ápr. 8. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek ijesztgetni, de ez kifejezetten a terhesség egyik jele.

Nőni nőhet a mell ha hízol (én is pont így vagyok vele), de a színe nem változik meg ettől.

2012. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az utóbbi időbe kicsit híztam :/ mostanába készűltem fogyózni is
2012. ápr. 8. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:
én csinálnék egy tesztet a helyedben...
2012. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
fogok csinálni tesztet
2012. ápr. 8. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagy terhes vagy vagy hormonzavar.

Nekem is bebarnultak, amikor a hormonjaimmal voltak gondok.

2012. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!