Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire barnul be a mellbimbó...

Mennyire barnul be a mellbimbó, ha valaki terhes? És mikor kezd el barnulni? Van fehér folyása a kismamáknak?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok!
2008. jan. 19. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Szia.

A bimbó nemm mindenkinél barnul be.(nekem igen)Kb.az 5.hónaptól.A fehér folyás teljesen normális a kismamáknál.Amíg nincsen szaga,esetleg más színe,és nem viszket,ill.ég.

40 hetes kismama.

2008. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam egyátalán nem változott sem a színe, sem a nagysága mindkét terhességemnél a bimbó és a bimbóudvar ugyanolyan maradt mint korábban.

2008. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia én barnultam :) illa bimbó és az udvara is. Kb 10 héttől de lehet hogy korábban is. Most pontosan nem tudom, de jelentősen barnult.

A folyásról meg annyit, hogy nekem az elején volt, ez nekem terhestünetként jelentkezett, és nem tartott sokáig, most egy 2 hete állandósulni látszik és már tisztasági betét nélkül sem ajánlatos lennem. Nem tudom vajon meddig tart. Lehet végig. :) De bajnak nem gondolnám, hogy baj.

18 hetes kismama

2008. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én kérdezni szeretnék, illetve a segitségeteket kérni.Pár hetes kismama vagyok, és rettenetes hányingerrel küzdök nap mint nap. Lehet ez ellen tenni vaamit, vagy csak csökkenteni. Alig eszem. Köszönöm!
2008. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!