Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdekes, vagy felejthetetlen...

Érdekes, vagy felejthetetlen menstruációs sztorik? (Hogyha van egy kis időd. )

Figyelt kérdés
Érdekelnének. Hogyha van egy kis időd, és egy ilyen sztorid légyszi írd le.

2012. ápr. 9. 21:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Fesztivál, tópart, pi.csanadrág, betét + extra tampon, iszonyat gusztustalan redvás WC fél km-rel arrébb.

Végigcsorgott a lábamon a vér, barátom takart amíg eljutottam a klotyóig.

2012. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer átáztam egy számtech órán és még a széket is összevéreztem. Nem érdekes, se nekem felejthetetlen élémény.....
2012. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
*de nekem
2012. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

#2

úgy én is jártam -.-

2012. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

5 napos mensi

6. nap egész nap semmi

éjjel úgy döntöttünk a pasimmal, hogy akkor már szabad a pálya


egymásnak estünk

korom sötét volt


épp felül voltam

amikor ráhajolok és érzem hogy valami van a hasán.

kérdeztem is: hogy mi az a hasadon?

azt hittem az egyik fordulásnál elment csak nem vettem észre???


felkapcsoltuk a lámpát

és mint a mészárszéken


derékig véresek voltunk mindketten


olyan lett a lepedő

az ágynemű

még a párna is


:O


iszonyat égő volt


16éves voltam

2012. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%

Hát nekem kettő is van...


Az egyik angol órán történt még általánosban, kihívtak a táblához. Amikor mentem vissza a helyemre, akkor láttam, hogy csupa vér a székem... :S Szerencsére pont fekete nadrág volt rajtam, így senki nem vette észre, de a szék még hetekig olyan volt.

A másik sztori alkalmával már gimis voltam. Ismerős családnál voltunk vendégségben, én a két korombeli sráccal játszottam a számítógépen. Sikerült egy kis foltot hagynom a székükön, de gondolom ők csak azután látták meg, hogy eljöttünk. Utána nem is mentem hozzájuk.


Bár nem ide tartozik, de rühellem hogy nő vagyok, meg ezt az egész menstruáció-mizériát, legszívesebben kioperáltatnám a méhemet, úgysem akarok gyereket...

2012. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem kimondottan mensi, de vérzős sztori: Már kb. két éve nem voltam szűz, rendszeres szex, stb. Egy alkalommal akció közben éles fájdalom odalent, és jön a vér. Halálra rémültem, mi a fene, most nem kellene megjönnie. Utána érdekes módon semmi, el is múlt rögtön. Azért izgatott a dolog, elmentem a dokihoz. Megvizsgál, azt mondja nagy nevetve: - Magácska most vesztette el a szüzességét (ismert, tudta, hogy nem voltam szűz)! - Ne már, doktor úr, az hogy lehet? - Úgy, hogy maradt egy kicsi a szűzhártyájából, és most szakadt el végleg. --- Hát, beszarás! :D
2012. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez a felejthetetlen eset nem velem hanem egy barátnőmmel történt: 4-en elmentünk egy aquaparkba. A barátnőm nem számított rá, hogy most meg jön mivel még nem állt be neki. Szóval éppen az örvényben vagyunk ( tudjátok amikor egy kör alakú medencében erős az áramlás és körbe körbe visz) amikor is észreveszünk egy vércsíkot. Kb mindenki észre vette de azt még nem tudtuk, hogy kiből származik. A vér egyre több lett aztán én észre vettem hogy a kedves barátnőm vérzik. Szóltam neki és gyorsan a tömeggel leléptünk. Senki se vette észre. De amikor hátra néztem elég durva volt a látvány: Az örvény medencében végig vér volt Az emberek pedig kb. menekültek. Az elején kínosnak éreztük de végül jót röhögtünk az egészen :)
2012. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Tavaly ősszel nagy melegben, miniszoknyában éppen indultam a buszhoz, amikor éreztem, hogy gond van, mire lenéztem, már a lábamon folyt végig a cucc. Gyorsan vissza, új bugyi, ruha stb. Persze el is késtem.

A másik pont olyan, mint a kék lagúnában. Balcsi, barátnőkkel szülővel, pont labdával játszottunk, amikor körülöttem csupa vér lett a víz:( Borzasztó volt, a barátnőm takart el, de sokáig piros volt a víz Brrr.

2012. ápr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi, még nyugodtan lehet írni, ha valaki tud, és van ideje.
2012. ápr. 10. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!