Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdekes, vagy felejthetetlen...

Érdekes, vagy felejthetetlen menstruációs sztorik? (Hogyha van egy kis időd. )

Figyelt kérdés
Érdekelnének. Hogyha van egy kis időd, és egy ilyen sztorid légyszi írd le.

2012. ápr. 9. 21:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Kíváncsi lennék ki pontozza le a válaszokat. Ha nem tetszik, nem kell idegyűlni olvasni, mint a méhek a virágporra. :(
2012. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
1x szoknyába voltam suliba, ráadásul miniszoknyában, és akkor jött meg... =/
2012. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%
Suliban, világosbarna csőnaciban voltam amikor megjött.. ott volt a popómon egy szép nagy piros folt, táskával próbáltam eltakarni, de nagyon égő volt.. :/
2012. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! (Természetesen még jöhetnek.)
2012. ápr. 11. 08:11
 15/19 anonim ***** válasza:
96%

Hát ez nem velem történt meg,és nem olyan izgi, de ez az egyetlen sztorim..:D

Egyszer barátnőm töriórán összevérezte a széket,és átázott a gyatyája is :P

2012. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
84%

A tengerparton nyaraltunk a csaladommal.Uncsitesok,keresztszulok+meg az en csaladom.Az uncsitesoim kozt van egy kisebb fiucska,a tobbi lany.Van egy velem nagyjabol egykoru uncsitesom,Julia;a tobbi nagyjabol 5-6-7 eves kolyok.

Satorral voltunk a satorozuhelyen es en korabban felkeltem.A satraink korbe voltak teve.Kiultem a kor kozepere,a pavilon ala.Ekkor Julia is felkelt es kijott az o satrukbol.Ugy hataroztunk,hogy igy koran reggel gyorsan lemegyunk a partra.Gyonyoru hullamok voltak,dagaly volt.Elkezdtunk kagylokat gyujteni a parton,amiket a viz a mely tengerbol hozott ki.Igazan szep kagylokat gyujtottunk.Eszrevettuk,hogy jonnek a csaladjaink a napozoagyakkal,strandlabdakkal,stb.A tobbi ember is gyult a parton.Ugydontottunk ledobjuk a ruhankat,alul furdoruci volt,es belevetettuk magunkat a Fekete-tenger habjaiba.Jott meg par csaladtagom utanunk es uszoversenyt tartottunk.Kristalytiszta volt a viz,azt megjegyeznem.

Az uszoverseny utan azt jatszodtuk akik tudtak uszni,mind jottek a csaladbol,ha jott egy nagy hullam,beusztunk es meg mielott kicsapodott volna hagytuk hogy felvigyen.Nagyon "felemelo"elmeny volt. :D Jott egy nagyobb hullam.Az egeszen megfogtuk egymas kezt.Ez a hullam magasabbra felvitt mint a tobbi.Egyszer Julia elorditja magat:Aaaaa...Segitseg,ott van egy piros meduza!Mindenki odafordult,hogy hol?Erre azt mondta:Ott van ni,es a labamra mutatott.Eloszor en is megremultem,de rajottem hogy az nem medza,hanem ver.Gyorsan usztam ki a partra,teljes erombol,ahogy tudtam.Mindenki nezte,hogy hova megyek.Kiertem a partra es ekkor elorditja magat a fiu uncsitesom:Anyaa,nezd szorp folyik a bugyikajabol,ezzel termeszetesen ram mutatott.Az egesz part ramfigyelt,en meg rohantam el,hosszu voros csikot hagyva magamutan a homokban.Julia utanam szaladt.Gyorsan bementem a satrunkba es elkaptam egy betetet.Atoltoztem es friss voltam,probaltam elfelejteni a partontortenteket.Kileptem a satorbol es Julia lihegve futott ide,hogy mitortent?-egyebkent Julia 10 eves-.Erre mondtam,hogy megjott.Egy oran at a menstruaciorol beszeltunk.Mikor visszaertunk a partra meg mindig ott volt a voros csik.A tesoim kirohogtek es a szemebe mondtak,hogy:Tudod,hogy mi a legdurvabb?Kerdem:Mi?Erre:Az,hogy ezt az egesz jelenetet ugy jatszodtad le,hogyitt volt vegig par helyes srac xD!

Majd elsullyedtem szegyenemben.De szamomra az volt a legegobb,hogy apum es anyum a satraknal tartottak egy partyt a csaladdal (az egesz nagy csaladdal).Olyan ego volt!

2014. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
94%

Hát az első így történt:

Itthon voltam és anyum is.Apum nem volt otthon ahogy a tesóim sem.Tereget anyum aztán oda mentem hogy anya azt hiszem valahogy be fo$tam.Mondja hát hogyan nagy vagy már! Mondtam hogy tiszta barnás a bugyim!Mutasd már meg! Meg mutattam aztán azt mondja :Van betét a szekrényben üdv a nagylányok klubbjában! :D

A legcikibb :

A suliba voltam és szünetbe mentem cserélni és amikór leszedtem a bugyimról a betétet rám nyitott az akkori nyolcadikos!! A még most is ciki számomra!!!!

Ez az én történetem!! ;) :D

2014. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

De régi kérdés.

Én még vagy 1-2 éve vendégségben voltam, krémszínű széken ültem. Felálltam és vércseppek lettek rajta. Utána szóltam anyámnak, és kb mindenki megtudta, hogy megjött nekem. xD Elég zavarban voltam a vendégség további részében.

2016. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
98%
Szexeltünk exemmel és mondtam is neki h ma kène megjönnie és szex közben meg is jött.
2016. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!