Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine hüvelykúpot kaptam...

Betadine hüvelykúpot kaptam hüvelygyulladásra (kolpitis). Bevált valakinek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 éve küzdök hüvelygyulladással, egy éve a leletemre "bacteriális vaginozis" volt írva, mostanában meg "kolpitis". A tünetek már egy éve ugyan azok: nagyon kellemetlen szagú hüvelyfolyás, ami menstruáció felerősödik. Sok minden próbáltam már: 2 éve kaptam a Dalacin hüvelykrémet, akkor az hatott egy évig voltam tünetmentes. Visszamentem, először a Vitagyn C-t, majd a Lactofeelt használtam hónapokig, de semmi. Most kaptam a Betadine hüvelykúpot, amit egy hétig használok és utána megint a Lactofeelt ajánlotta a doki, ami őszintén szólva nem túl olcsó 3500 ftért. Használt valakinek? és utána mit használtatok a hüvelyflóra visszaállítására? nagyon el vagyok már keseredve emiatt. Köszi előre is a válaszokat!

2012. ápr. 10. 15:01
 1/4 A kérdező kommentje:
de ez egyébként magára a gyulladásra van vagy a hüvelyflóra visszaállítására?
2012. ápr. 11. 21:34
 2/4 A kérdező kommentje:
ja bocsi most látom h ez a hüvelyflóra visszaállításra van. azt addig meg nem lehet amíg nem gyógyulok meg a gyulladásból. először azt kell kezelni utána kell vissza állítani :)
2012. ápr. 11. 21:35
 3/4 A kérdező kommentje:
megnéztem a linket és tetszik kifogok próbálni!
2012. ápr. 11. 21:37
 4/4 A kérdező kommentje:
gyógyszertárban lehet venni? te hol veszed?
2012. ápr. 11. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!