Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a tapasztalatok a candida...

Mik a tapasztalatok a candida elleni gyógyszerekkel kapcsolatban? Kinek mi volt a jó/ rossz?

Figyelt kérdés
2 hónapja megint visszatért (fél évig tünetmentes voltam) a hüvelygombám, utoljára Mikogal nevű gyógyszert kaptam attól elmúlt de a következő hónapban visszatért a doki akkor azt mondta nem látott semmi gyulladásra utaló okot, így nem vett kenetet. Én ma csináltam candida gyorstesztet ami pozitív lett. és a tünetetim is ezt mutatják( fáradtság, fejfájás, égő viszkető fehér váladékozás, szagtalan és alhasi fájdalom) Nem tudom melyik lenne a legjobb gyógyszer erre. milyen tapasztalatok vannak Canesten combi, pevaryl g vagy betadine a jobb?

2012. ápr. 3. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
oké.én másfél évig szenvedtem. hollandba élek drága az orvos,de kijuttattam a Canesten Combit. nekem más nem volt jó.mert amit még otthon írtak fek kúpot semmi nem volt. Canesten az igazi :-) gyógyulást!!!! :-)
2012. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már nem először fordul elő akkor érdemes lenne a kezelés mellett a hüvelyflórádat is regenerálni, mert akkor tudnak megtelepedni a fertőzések ha az nincs rendben. Nekem a probiotikus tampon tökre bevált, amióta használom, nem kaptam el semmit! Próbáld ki! Ellen probiotikus tampon a neve!
2012. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs az offért. Utolsó! Néztem a neten de nem irja hány darabos? Eléggé drága azért kérdem. És csak mensi alatt lehet használni? Mert nekem spirálom van igy nem igen van menzeszem. De viszont megkeseriti az életem a gomba.
2012. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!