Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyilaló, szúró lábfájdalom?

Nyilaló, szúró lábfájdalom?

Figyelt kérdés
Már korábban is előfordult jó párszor, hogy esténként nagyon fájt a lábam. Ilyenkor aludni sem tudtam a fájdalomtól, mert tényleg komoly fájdalmaim voltak. 2 max. 3 nap alatt általában mindig elmúltak ezek a fájások, most azonban újra jelentkezett és már 4. napja tart, ráadásul újabban nem csak esténként jön elő, hanem napközben is érzem. Eléggé nehezen tudom megfogalmazni, hogy milyen fájdalomról van szó... nem hasonlít a görcshöz, annál rosszabb. Általában a derekamtól indul el ez a "kellemetlen" érzés és végigterjed az egész lábamon. Ez nem a legjobb szó, de mintha végig "sugározna" a fájdalom. Anyukám szerint frontérzékeny lehetek és attól van. Szoktunk kenni rá lóbalzsamot, az régebben mindig elmulasztotta, újabban már ez sem nagyon akar hatni, kb. 10-20 perc nyugi után újra érzem a fájdalmat. Ma napközben megint jól voltam, de most estefele megint kezdem érezni egy kicsit ezt a nyilaló fájdalmat, szóval szerintem mire ágyba jutok megint előjön a baj. Valakinek esetleg volt már hasonló baja? Érdemes megnézetnem orvossal, vagy pedig várjam míg elmúlik? Mert el fog... ma már napközben jól voltam, tegnap még pl. napközben is éreztem, szóval napról napra jobb. De akkor is idegesít, hogy egy évben ez többször is előjön.
2012. ápr. 10. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyon sok mindentől lehet, a tüneteid engem valamilyen neuropáhiára vagy parézisre emlékeztetnek. Kérd orvos tanácsát és csináltass egy labort is, jó lenne tudni, hogy nem emelkedett-e a vércukrod vagy valamelyik érték. Érdemes utánajárni, mert nagyon kellemetlen dolog. (Nekem égető, forró és hangyamászásos tüneteim voltak, majd betojtam.)
2012. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen.. lehet érdemesebb lenne megmutatni orvosnak és úgy én is nyugodtabb lennék.
2012. ápr. 10. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!