Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kezdetben nyílaló, mára már...

Kezdetben nyílaló, mára már állandósult a fájdalom a hídam körül, melyet egy hónapja csináltattam. Volt vkinek hasonló? Mitől fájhat ennyire? Mit tegyek ellene? Olyan mintha szét akarná feszíteni a híd a fogaimat.

Figyelt kérdés
Először az ínyemnél éreztem a fájdalmat(ez másfél hete volt), 2 napja viszont az egész híd fáj. Semmilyen gyógyszer nem mulasztja, még csak nem is enyhíti a fájdalmam. Az elmúlt héten 3 szor voltam fogorvosnál,aki nem tudja mi a bajom. Felírt antibiotikumont(dalacint), beszedtem mind, erre erősödött a fájdalom. A röntgen nem mutat semmit. Az ínyem csak minimálisan duzzadt.Én viszont kimerültem a fájdalomtól.
2012. ápr. 2. 13:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nincs másik orvos akihez elmehetnél? sajnos a fog fájjással énis így vagyok.
2012. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már gondoltam rá. Magán fogorvoshoz járok, ő csinálta a hídat,ezért gondoltam h kézenfekvő hozzá menni. Holnap újra megnézi, ha nem tud mondani érdemlegeset,keresek másikat.
2012. ápr. 2. 13:38
 3/12 anonim válasza:
Értelek... Hát szerintem jól teszed ha megnézeted másik orvossal. Bár Nekem is lenne bátorságom hozzà!
2012. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nemed,és Korod? ha szabad érdeklődnöm.
2012. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
25 éves nő
2012. ápr. 2. 14:05
 6/12 anonim válasza:
Ok. Bevan gyulladva az ínyed?
2012. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak kicsit duzzadt, és kicsivel pirosabb mint egyébként. Tartok tőle, hogy ezért is nem vesz komolyan az orvos. Már egy órája jegelem. Ahogy elveszem a jeget újra elviselhetetlenül fáj. A jég most tompítja valamennyire. Elvileg nekem magas a fájdalomküszöböm. Nem szoktam nyavalyogni.
2012. ápr. 2. 14:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet h ideggyulladásod van? Nekem a szemfogam helyére és mellett a 2 metsző fogra tettek hidat miután gyökérkezelték és begyulladt az ideg. Éjszaka tudsz aludni? Ha lefekszel vizszintes helyzetbe erősödik a fájdalom?
2012. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Algopyrin se jó rá?ahol lax ott most nincs fogászat? Érdemes lenne elmenned!
2012. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem bírtam tovább és visszamentem a fogorvosomhoz! Úgy döntött, hogy gyökérkezeli az egyetlen még nem gyökérkezelt fogat a híd alatt. De folyadék nem ürült belőle, pedig az lenne az elhalás jele. Így továbbra sem érti, hogy miért fájlalom. Konzultált mással is, annak se volt ötlete. Így könnyen meglehet, hogy nem javul semmit a helyzet a gyökérkezeléstől. Mindenesetre most legalább zsibbad a szuritól és nem fáj.

Eddig vízszintes helyzetben lüktetett és feszített, de egy idő után mindig elmúlt és tudtam aludni!

2012. ápr. 2. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!