Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem jön meg a menstruációm...

Ha nem jön meg a menstruációm rendesen, benne van a pakliba, hogy anya se lehetek majd? 14/L

Figyelt kérdés

Nem jön meg rendesen, egy-egy pici csepp, vagy épp a WC papír, egy kicsikét véres, de nincs 1 hétig, sőt ki sem jön, csak ha wc papírral megtörölközöm.

Volt kb 10 napig egyfolytába 3 Januárban, azóta megint szinte semmi nincs, csak alig egy-egy kisfolt.

Nagyon félek a nőgyógyászhoz,de szeretnék majd egy pici babát ha meglesz hozzá a párom, és az életkorom.

Igazságtalannak tartom,hogy aki rendesen gondolkozik fiatal, neki lehet nem lehet babája, aki meg dug össze vissza, az teherbe is esik:(

Félek...:(

14L

Agusztusba lesz egy éve, hogy megjött a menszim, de azóta 2.szer volt, olyan, hogy tényleg rendesen folyt. Egyszer 10 napig, legelőször meg 3 napig



2012. ápr. 11. 17:42
 1/9 A kérdező kommentje:

ebbe most volt minden, de nem tudok gondolkozni rendesen.


'egyfolytába 3 Januárban'


Egyfolytába, csak 3 hónapja volt, Január végén


'Nagyon félek a nőgyógyászhoz'


Nagyon félek a nőgyógyászTÓl.


Bocsánat

2012. ápr. 11. 17:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne, ha anyukáddal együtt felkeresnétek egy gyerek nőgyógyászt, hogy megállapítsa, nem e hormonális elváltozás okozza ezt?
2012. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el! Valószínűleg csak azért ilyen a menstruációd, mert nem rég jött meg és még nem állt be a ciklusod. Nem szabad egyből a legrosszabbra gondolni! Ha meg akarsz nyugodni v sokáig áll fent ez a problémád, akkor mindenképpen menj el a tinédzser nőgyógyászatra. Ott ki fognak vizsgálni és ha vmi bajod van, akkor meggyógyítanak :) Megértelek, hogy félsz a nőgyógyásztól, nem éppen a legkellemesebb dolog mások előtt kitárulkozni és intim témákról beszélni, de sajnos ez hozzá tartozik, ahhoz, hogy nő vagy. A nőgyógyász az életünk része, járunk rákszűrésre, ha betegek vagyunk, akkor megyünk, hogy meggyógyítson minket, ha terhesek, akkor pedig azért :) Szóval nem nagyon lehet kikerülni mindig. Beszélj Anyukáddal az aggodalmadról és ha úgy látjátok, akkor keressetek fel egy dokit. Első körben nőt ajánlok (bár szerintem tinédzser nőgyógyászaton csak is az van), előtte mégse olyan kellemetlen levetkőzni a gátlásaidat meg terpeszteni.
2012. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, erről beszélni is szeretnék anyummal,nem szeretnék bajt:(

Olyan rossz ez, mert félek is tőle, meg hát... :( Szégyenlős is vagyok.

Barátaim persze mondják a kifogásokat, még nem állt be, még ez még az, de ez már nem normális.

Normális fejlett tinilány vagyok, nem vagyok dagadt úgy, hogy a okozhatná, kicsi poci van, de ennek nem sok köze lehet hozzá, mert aki nagyon dagi neki is normálisan be van állva.

:( Nem tudom mi a baj

2012. ápr. 11. 17:50
 5/9 A kérdező kommentje:
:/ Köszönöm második, lehet nem állt be tényleg, de kb 2. ilyen,hogy normálisan nem jön meg
2012. ápr. 11. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad tényleg! Ártani nem fog ártani :) Én is nagyon szégyenlős vagyok amúgy, pedig már 22 éves vagyok és újabban havi rendszerességgel járok a nődokihoz, mert mindig van bajom. Kezdek profi lenni abban,hogy hogy vetkőzzem le a gátlásaimat :D
2012. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

: D Köszönöm:)


Igen tudom, most mártényleg el kell mennem, mert valamiért nem jön meg:)

Majd valamelyik nap:)

2012. ápr. 11. 18:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Először is nyugi. 14 éves vagy. Még be sem állt rendesen, ezen nem kell csodálkozni. Több évbe is telik, mire szép rendszeres lesz.

Teljesen felesleges 14 évesen azon aggódni, hogy nem lehet babád.

Ha 16-18 éves korodig nem rendeződik, akkor orvoshoz kell fordulni.

2012. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ezt olvasva kicsit megnyugodtam, bár ha csak egy szimpla vizsgálatból nem lehet baj,bár nem akarok menni
2012. ápr. 11. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!