Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves vagyok,12 éves korom...

15 éves vagyok,12 éves korom óta van meg a menstruációm, de mostanában 14 naponta jár, már így állt be (kb 5-6 hónapja) szerintetek ez nagyon gáz? Nőgyógyászhoz kéne mennem vele? Az mit írna fel?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

ez így nem jó,hogy 14 naponta menstruálsz.

nézesd meg magad orvossal,lehet ,hogy semmit nem fog felírni,de ki kéne deríteni,hogy mitől lehet.

ha meg gyógyszert ír akkor az valószínűleg egy gyenge fogamzásgátló lesz amit pár hónapig kell szedned.

2012. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem vérszegény is lehetsz emellett. én egyébként is minden nap szedek vasat, mikor menstruálok
2012. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen nőgyógyászhoz kéne menned, mert ez nem normális, hogy ilyen rövidek a ciklusaid.
2012. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vérszegénységben pont az ellenkezője történne vele, ne oszd már az észt! Én azt ajánlom, hogy bármennyire kényelmetlen is menj el, mert te is látod, hogy ez így nincs rendben :/
2016. ápr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!