Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászok szerint a szőr...

A nőgyógyászok szerint a szőr védi a puncit a fertőzéstől, mert jobban tud szellőzni. Ha egy lány nadrágban van, ráadásul télen meleg nadrágban, akkor hogy szellőzik a puncija?

Figyelt kérdés

#szellő. nadrág
2012. ápr. 12. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a szőr miatt az alsónemű nem tapad teljesen a szeméremdombhoz, hanem pici hely van a levegőnek. Tök mindegy, milyen nadrágot veszel fel, kivéve, ha tömör műanyag, mert az nyilván sehogy sem szellőzik.
2012. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Nos ez valoban igy van. Kepzeld el, hogy valoban a nadraghoz szorul a testreszed, viszont van egy reteg, a tested es fehernemu kozott, mar igy vedette teszi azt. Megdobbento volt tapasztalni az arab vilagban azt, hogy mennyien fertozottek, betegek, mivel valoban nekik a szortelenites kotelezo a vallasuk miatt is, mivel ez igy tisztabb!

TEhat erre kellett rajonni, hogy valojaban a szortelenitessel onmaguknak okoztak a fertozeseket,h iszen nincs vedve az az intim reszuk, ezert minden bakterium odakerul egybol. A szorzetnek vedo feladat szerepe van, tehat lehet fazonra vagni, igazitani, de szorteleniteni nem egeszseges!

2012. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a válaszokat! :)
2012. ápr. 12. 12:45
 4/10 anonim válasza:
22%

és tegyük fel az orvos azt mondja ezentul ne borotváld akkor

ezentul a nadrágodban fogják tenyészteni a havasi yeti-t ?

2012. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy az arab világban sokan fertőződnek emiatt?! Az ókori Rómában is divat volt a szőrtelenítés. A kislányok csupasz nemi szervével mi a helyzet?

A borotválás valóban nem egészséges, de szerintem a szőr is képes a kórokozók tucatját magában tárolni. Én a magam részéről nem vettem észre különbséget a fertőzések szempontjából.

Pamut bugyit kell hordani és nem kell szűk nadrágot viselni.

2012. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Miért gondolom, hogy férfi a kérdező...? Jó ez az oldal a perverzeknek is...
2013. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Előző! Rossz az aki rosszra gondol! Nem muszáj válaszolni a kérdésre!
2013. dec. 15. 12:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és én is hallottam ilyet már nőgyógyásztól. Azt mondta, hogy azért van ott, mert feladata van (mármint a szőrnek) a nemi szervek védelmében. Pl a pisit is a szőr vezeti el a megfelelő helyre, mert szőr nélkül oda is jut belőle nem kevés, ahova nem kell. Mindennek ellenére én nem szeretem ezért szőrtelenítek.
2013. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel a kérdéssel kapcsolatban nem lehet úgymond "jóra" gondolni...!
2013. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy nem kötelező válaszolni!
2013. dec. 15. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!