Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem már megjött, de még...

Nekem már megjött, de még mindig fehérfolyásom van, folyamatosan. Nektek- ha van- mennyire erős? Ez örökké fog tartani? Nekem csak akkor nincsen amikor megvan.

Figyelt kérdés
Lányok/nők válaszát kérem!!! Én 13 éves lány vagyok, kicsivel több mint egy éve van menstruációm.

2012. ápr. 13. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

fehér folyása minden nőnek van,ez így normális,ahogy írtad,akkor van mikor nem menstruálsz.

ha nem sárgás,zöldes és nem büdös akkor teljesen természetes,viszont ha ezeket észreveszed akkor valamilyen fertőzést kaptál és nőgyógyászhoz kell menni.

de amúgy normális a fehér folyás.

2012. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fehérfolyásod lesz is még a klimaxig. Ha nem csíp a puncid és nem viszket, illetve nem rossz szagú a folyás, akkor nincs baj.
2012. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!