Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzasgatlot abbahagytam...

Klaudiamartina kérdése:

A fogamzasgatlot abbahagytam kb.3 hn-ja. Az elmult 2-3 hetben a hasam kerekedni kezdett de igazabol mashova nem hiztam es kemeny lett. Nem tudom hogy nem-e keves meg a hormonszint a vizeletemben vagy valami mas nogyogyaszati problemam lehet-e?

Figyelt kérdés
A partneremmel ugy dontottunk, hogy keszen allunk a csaladalapitasra.A menstruaciom mult hn-ban csak 3 napig tartott de keves volt. A mellbimbom nagyon erzekeny, mindig pisilni jarok megha alig is pisilek felfazva nem vagyok es a normaltol elteroen szekrekedesem van. Csinaltam egy tesztet ket hettel a menstruaciom kesese utan, ami negativ lett. Az orvosnal csinaltak egy tesztet, ott helyben a vizeletmintambol, ami szinten negativ lett. A maradek vizelet mintat elkuldtek tovabbi kivizsgalasra.Egyebkent az orvosom is azt mondta, hogy a tunetek pedig terhessegre utalnak csak nem ertem a teszt miert nem mutatja ki ha mar a jelek is arra utalnak?!Voltam mar terhes aminek a tunetei elteroek voltak a mostani tuneteknel, viszont hallottam, hogy egy nonek ket kulonbozo terhessegi tunetei is lehetnek a gyermek nemetol fuggoen. Egyaltalan nem erzem magam rosszul csak a hasam nagyon kellemetlen foleg ugy hogy a teszt is negativ lett.Enyhe gorcsolest, feszulest erzek a mehemben fokent ket oldalt. Sajnos mar a nadragom sem er be es a fehernemum is vag. Arrol is hallottam, ha valaki mehen kivuli terhes azt a teszt nem mindig mutatja ki. Tanacsokat es velemenyeket legyszi!
2012. ápr. 13. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Elmaradás után két héttel már ki kellett volna mutatnia. A méhen kívülit is kimutatja a teszt, mert ott is termelődik HCG.

Szerintem még mindig a tabi utóhatása. Kicsit megkavarhatta a hormonjaid.

2012. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!