Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Makai görögszéna magról...

Dr. Makai görögszéna magról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el szedni,sok jót hallottam róla.Hormonproblémáim vannak,de nem súlyosak,ezért is kezdtem el szedni,meg bízom a "mellnövelő" hatásában,bár csodát nem várok,meg persze az egyéb jótékony hatásai miatt is.


Aki szedte,mennyi idő után vette észre a változást?

Teát lehet belőle főzni?Borogatást lehet csinálni belőle arcra,vagy mellre?


2012. ápr. 13. 17:57
 1/1 anonim válasza:
hát én így konkrétan hormonproblémára nem hallottam,hogy valaki görögszéna magot ajánlott volna.én szedtem egy darabig és nekem is vannak hormonproblémáim,de nem emlékszem,hogy abban segítettek volna.mellnövelésre sokan használják lehet belőle teát főzni,krémet készíteni és ha már teát lehet,akkor szerintem abból borogatást is tudsz.neten fent van,hogy pontossan mit,milyen arányban kell teához és krémhez is.én krémként is használtam mellnövelés céljából egy kicsit megduzzadtak tőle,de kitartónak kell lenni.
2012. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!