Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » II sz. Női klinikán melyik...

II sz. Női klinikán melyik dokit ajánljátok és kihez NE menjek még véletlenül se? Ambuláns ellátásra gondolok.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén??Neveket nem tudok mondani, de én még egyszer oda akkor se mennék ha belehalnék.

Nem olyan régen melóba voltam, és iszonyatos vérzés tört rám, meg ijedtem, mivel közel voltam a II. nőhöz így metróra szálltam és oda mentem.

Úgy indult a dolog hogy több mint fél órát vártam,mire behívtak (azért arra gondoltam hogy egy ilyen vérzést, hogy a tampon-betét ellenére állt alattam a vér, sűrgősnek vesznek).Egy fiatal doki kezdett el vizsgálni, jobban hüledezett mint én, közölte hogy el nem tudja képzelni hogy mi van.Szólt az asszisztensnek hogy vegyenek szövet tant, mire a csaj közölte hogy nincs hozzá üveg.Azt monjda a doki:"Nem baj hozzon az automatából egy poharat!"

Majd bejött egy másik doki, aki rám ordított hogy ne legyek kiborúlva.Hát kössz, ömlik belőlem a vér és még csak azt sem tudom miért...

Na az öreg elárulta hogy vetélek, sétáljak le az ultra hangra.

Az ultra hangon húzták a szájukat hogy össze véreztem az ágyat, földet, mindent...

Majd megvolt a befejező műtét olyan egy óra körül.Anyám 3 fele ért be, és amikor kérdezte a nővéreket hogy hol vagyok, hogy vagyok, azok közölték hogy a 16-osba van, de még nem jártunk nála, lehet még alszik.

A kutya rám nem nézett egész nap, majd reggel 7-kor behozták a zárómat és közölték hogy lehet távozni....

Undorító mocskos hely...

2012. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!