Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jártatok már úgy, hogy véletle...

Jártatok már úgy, hogy véletlenül a ragasztós oldallal felfelé tettetek be egy betétet a bugyitokba és felhúztátok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
nem. 18/F
2012. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer, rettentő fáradt voltam. Hát az felébresztett...:>
2012. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Még nem...:D De ez tényleg hatásosabb ébresztő lehet mint a kávé.:P
2012. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 harisnyababee ***** válasza:
93%
Még nem, de sztem nem is fogok, mert én úgy rakom be a bugyimba, h a combom közepén van a bugyi, a combjaimmal kifeszítem, elhelyezem a betétet, és még mielőtt felhúznám a bugyit, kézzel hozzányomkodom picit és csak eztán húzom fel teljesen a bugyit. Ezért sztem nálam nem fordulhat elő, mert ha még fordítva is tenném a bugyimba, még mielőtt a helyére kerülne kiderülne a turpisság, mert az ujjaimhoz tapadna még mielőtt a nunus közelébe kerülne... De amúgy bizti szar fless lehet..:S
2012. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer, 3 hónapos volt a lányom, nem aludtam valami sokat, plusz rohantam kifelé a fürdőből. Nem volt valami kellemes élmény.
2012. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer anya így járt, még sok éve, úgyhogy amikor megjött nekem, elmondta, hogy ezzel mindig nagyon vigyázzak, mert nem túl kellemes. Egy jó ideig be is tartottam, figyeltem alaposan, aztán ugye rutinná vált a betétcsere...és ami rutinból megy, azt a legkönnyebb elszúrni. Tavaly nyáron valamiért nagyon siettem, mondom egy gyors betétcsere és már itthon sem vagyok, hát sikerült fordítva betennem.

Nagyon kellemes élmény volt, mondhatom...:-S

Azóta tudom, hogy ezen nem szabad fél percet spórolni, inkább alaposan megellenőrzöm, ahogy harisnyababee kolléganő az előbb leírta.


Egyébként a húgom kint várt és röhögőgörcsöt kapott, mikor elmeséltem neki, hogy jártam, mondtam, ha ennyire vicces, csinálja utánam, de erre azóta is várok :-D


(Aznap valamiért nagyon szét voltam amúgy csúszva, pár órával később fordítva gyújtottam meg a cigimet, azóta is gondolkozok, melyik volt rosszabb élmény.)


20/L

2012. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!