Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A pevaryl hüvelykúp ürül?

A pevaryl hüvelykúp ürül?

Figyelt kérdés
már 2 kúpot elhasználtam és másnap mindig úgy veszem észre, hogy ürül a kúp, nem vagyok biztos benne, hogy az. Mikor a Canestent próbáltam annó akkor az is ürült valamennyire. De olvastam egy forumon és azt írták, hogy nekik nem ürült. Szerintetek az lehet vagy folyás? normális válaszokat várok, köszönöm

2012. ápr. 14. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én használtam már,nem is olyan régen...másnap reggel,mikor vízszintből függőleges állapotba kerültem,akkor ömlött..:)
2012. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és neked használt amúgy? :) köszi a választ
2012. ápr. 14. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem azért nem használt,mert fertőzésem volt..amire csak fertőzés elleni kúpot lehet használi.

Kipróbáltam,hátha helyre hozza,de nem hozta...ez már ezzel nem volt helyre hozható.

2012. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig egész délelőtt ürült.

A Canesten sem marad bent :-)

A Pevaryl szerintem jó szer. Nekem megoldotta a gondot mindig.

2012. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pevaryl igen kifolyik. Sokkal jobb, mint a Canesten. Az is használ, de bentmarad és felmarja a nyálkahártyát.
2012. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen nektek. Hát remélem, hogy nekem is használ. Tegnap használtam el az utolsót. Visszatérő hüvelygombám van, szóval már elég sok mindent kipróbáltam, ha ez sem segít akkor homeopátia következik... :(
2012. ápr. 15. 09:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! na hogy használt a pevaryl? nekem is visszatérő gombám van és már sok mindent adott a doki és most ez kezdtem el használni. Mert elmúlni mindegyiktől elmúlt csak 1-2 hónap múlva ismét vissza jött. Neked ez mennyire használt? visszajött később a gomba? köszi!
2012. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!