Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítséget kérnék, nagyon...

Segítséget kérnék, nagyon tanácstalan vagyok! Mi a véleményetek erről? 18/L

Figyelt kérdés
február óta 3szor voltam nőgyógyásznál,azzal a panasszal,hogy a barátommal lett volna az első,de nagyon fájt.Első alkalommal azt mondtaa doki hogy gombás fertőzés,adott gyógyszert,kúpot.Nem mulasztotta el.Következő héten vissza is mentem,elküldött kismedence ultrahangra,van e valami más dolog a háttérben.De minden rendben volt.Addig amig nemmentem vissza az eredménnyel nem adott semmi gyógyzsert.3.jára lámpával megnézett,ujra gyógyzsert és már 10kúpot írt fel.Pénteken lesz az utolsó kúp.Már nem fáj annyira,mint az első kúránál,akkor minden kúpnál sírtam ugy fájt.Most már nemsírok,de mikor belesz helyezve a kúp,szúr és fáj.Gondolom ez nem normális.Nem szeretnék már visszamenni,mert már ígyis rengeteg kiadásunk volt/lett.Szerintetek megpróbáljam a gyógyzsertárból a canesten hüvelykúpot+krémet,vagy fokhagyma tabletta stb...mit csináljak szerintetek?nagyon szomorú vagyok hogy nem múlik el és a barátommal se tudjuk átélni végre az elsőt:( Egyik barátnőm tanácsolta,próbáljuk meg a 10 kúp után,de szerintem ha a kúp fáj,a pénisz is fog...:S Valami tanácsot kérnék ti mit gondoltok!Előre is köszönöm!18/L

2012. márc. 15. 07:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Keress meg egy másik orvost, aki tud segiteni, de ha egy kúp ennyire fáj, akkor ott valami más van a háttérben, mert még sokkal fiatalabb szüz lányoknak sem szokott fájdalmat okozni egy kúp feltétele. Vagy nagyon félsz és ettöl hüvelygörcsöt kapsz, vagy nagyon szük a nyilás a szüzhártyádon, vagy valami más nem stimmel.

Nem irtad, hogy mennyi ideje vagytok együtt a barátoddal, és eddig milyen módon ismerkedett a testeddel. Mindjárt behatolással kezdeni nem szabad, elötte több fokozat van, amit gyakorolni kell.

2012. márc. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Nincs két egyforma szűzhártya. Az egyik tágulékonyabb, a másik kevésbé. Van rajtuk rés, ennek a formája is eltérő, ezért nem egyformán fájdalmas a defloreáció! Van aki szinte nem is vérzik, van aki a kínok kínját éli át az elsőnél!

A tiéd bizonyára kevésbé tágulékony, kicsi réssel, ezért fáj még a kúp felhelyezése is!


Láttad már tükörből? Náhány példa:

[link]


A próbálkozások is fájnak, ha a doki nem talált semmit, akkor bizonyára nincs bajod, csak te egy ilyen típus vagy, akinek nehezebben megy a dolog!


[link]

2012. márc. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Mondta a nőgyógyász,mikor újjal is vizsgált,hogy azért is fáj mert féltem és összehúzódtak az izmaim.De mostmár ellazítom magam..és fáj a kúp felhelyezése...:S

9hónapja vagyunk először a barátommal,már minden volt kivéve szex..:S vagyis próbáltuk,át is szakította a szűzhártyámat,csak ahogy betolta úgy fájt,hogy sirva fakadtam..ekkor döntöttem el,hogy nődokihoz megyek..

2012. márc. 15. 08:16
 4/33 A kérdező kommentje:
vagyis gondolom már nincs meg a szűzhártyám,mert a nődoki az első 2 vizsgálatkor úgy vizsgált,hogy feldugdosta az ujját..
2012. márc. 15. 08:17
 5/33 A kérdező kommentje:
De a szűzhártya a hüvelybemenettől pár centire van nem?nekem meg márakkor fáj akúp,mikor már picit bent is van,ésa kúpom van vagy 2 centis..:S
2012. márc. 15. 08:22
 6/33 anonim ***** válasza:
öszintén nekem is van mikor fáj még a vizsgálat is, máskor nem, a kúp is volt, h fájt de nálam ez ténzleg léelki eredetü. de sztem is egy próbát megér egy másik doki. még egy ötlet. van a neten egy olyan h www.orvostudakozo.hu, irj ott ennek a dokinak, nézd meg mi az ő véleménye
2012. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy lelki eredetű volt nálad??
2012. márc. 15. 08:28
 8/33 anonim ***** válasza:

Van olyan lelki eredetű probléma, amitől a nők egyszerűen képtelenek közösülésre, mert annyira fáj nekik. Vaginizmus a neve.

[link]

2012. márc. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
lelki eredetü azaz nem tudtam magam ellazitani. de a netes orvost kérdezd meg nyugodtan..
2012. márc. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
bennem is van egyfajta félelem,mert amikor próbáltuk az is fájt,előtte ujjazni is próbált az is fájt,a nődokinál is amikor az ujját dugdosta be,meg a kúpok...de próbálom magam ellazítani..de az is kérdés,hogy majd ezek után hogy fogok hozzáálni mennyire tudom majd ellazítani magam,mikor pl. ujramegprobáljuk a barátommal....
2012. márc. 15. 09:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!