Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ezt olvastátok már?

Lányok, ezt olvastátok már?

Figyelt kérdés

[link]

Olvassátok el figyelmesen. Főleg azoknak ajánlom figyelmébe, akik mindenre rögtön ráfogják, hogy gomba.



2012. ápr. 16. 08:17
 1/10 A kérdező kommentje:
A cikkben szereplő orvos legszívesebben betiltaná a Canestent, Ti meg mindig azt ajánlgatjátok, mint a cukorkát.
2012. ápr. 16. 08:22
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen egyet értek az orvossal. Nekem amúgy is a halálom, amikor az emberek maguk akarják kezelni a "betegségeiket" , legtöbbször paracetamol tartalmú készítményekkel. A női gondokat meg letudják a Canestennel. Vallom, ha baj van, akkor áldozzunk az orvosra és a fél-egy éves ellenőrzéseket is mindig tartsuk be.
2012. ápr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Egyszer és mindenkorra meg kéne érteni a lányoknak, hogy teljesen biztos diagnózis nélkül óriási felelőtlenség gyógymódot ajánlani!!! Csak sajnos egyre kevesebben becsülik az egészségüket!!
2012. ápr. 16. 08:32
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Ez érdekes volt.Én sem hanyagolom a kényes vizsgálatokat sem spórolás,sem a kényelmetlenség miatt. Van egy ötéves lányom,vigyáznom kell magamra.Itt azért megy a síppal,dobbal,nádi hegedűvel...
2012. ápr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Persze, persze,

de azért arról se feledkezzetek meg, hogy milyen jó bevételi forrás ez az orvosoknak!!


Nem véletlenül találkozhatsz itt elég gyakran lányokkal akiket az orvosuk már több mint egy éve "kezel" gombás fertőzéssel...

2012. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre nem a gomba az, ami veszélyes a felszálló fertőzések szempontjából. A canesten sem veszélyes, max nem használ. Egy próbát megér annak, akinek már nem az első gombája és megismeri biztosra a tüneteket. De ez benne is van a tájékoztatóban.

Egyébként doki ide, vagy oda, nem egy rossz gyógyszer, nekem évekig csak ez használt. Mostanában, mióta szültem nincsen fertőzésem.

H nem használ, akkor mást kell adni, ez evidens. De ártani nem fogsz vele, ebben biztos lehetsz.

2012. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
41%
Nem vetem el az olyan házi praktikákat, mint a szegfűszeg fájó fogra, stb. DE! Ha valakinek van valami panasza (akármilyen apró és jelentéktelennek tűnő is legyen) kihangsúlyoznám, hogy nem véletlenül vannak orvosok. Ne akarjuk magunkat gyógyítani, úgy hogy nem tudjuk, mi is a baj, mert lehet, hogy visszafordíthatatlan kárt teszünk magunkban.
2012. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek a tegnapi 22:10-es válaszolóval! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 4. 07:04
 9/10 anonim ***** válasza:

#7


Tényleg nem kötekedni akarok, de nem értem...


"Nem vetem el az olyan házi praktikákat, mint a szegfűszeg fájó fogra, stb"

DE! Ha valakinek van valami panasza (akármilyen apró és jelentéktelennek tűnő is legyen)


a szegfűszeg a fogra mikor kerűl?? csak úgy mert jó az íze?, vagy valami panaszod van (akármilyen apró és jelentéktelennek tűnő is legyen)?


Akkor most hogy is van ez?

Egyik mondatodban elfogadod, akövetkezőben ellene vagy?...

2012. máj. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Akkor válaszolok részletesebben.Nem vetem el az olyan házi praktikát, mint pl. a szegfűszeg fájó fogra (ha nincs otthon fájdalomcsillapítód és az orvos nem tud fogadni, csak pl: 3 óra múlva) de minden problémával (akármilyen jelentéktelen is legyen)orvoshoz kell fordulni. Így értettem a hozzászólásomat, elnézést, ha félreérthető volt.
2012. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!