Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfivezetés - lányok olvastát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfivezetés - lányok olvastátok ezt a könyvet? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

[link]

arról h hogyan kell irányítani a pasikat. nagyjából. vagy ez csak vmi vicc?


2012. jan. 10. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezt is valami magát hejdeokosnak gondoló vérbeli szingli írta...
2012. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vicces, főleg, hogy jelenleg is egy nő miatt szív az egész emberiség...
2012. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A könyv adataiból:

"Illusztráció: 50 SZÍNES RAJZ

Oldalak száma: 128"


Szóval a fele rajz, hogy a szőkék is megértsék. Nem csodálkozom, a Cosmopolitan képeinek nézegetése után nehéz lehet szöveget értelmezni.

2012. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak épphogy belelapoztam a boltban, talán majd megnézem, de gondolom olyasmi mint a többi párkapcsolati könyv... van benne ami igaz, van ami nem.


De ha érdekel vannak könyvek amik sokkal komolyabban szólnak arról, hogy hogyan irányítson teljesen egy nő egy férfit. Nekem egy barátnőm küldte, angolul van csak beleolvastam, nagyon komoly feminista szöveg, arról szól h a férfi milyen alárendelt, v hogyna legyen az, igazából sztem egyfajta "dominaképző"... nemtom működik-e a gyakorlatban :)


(mondjuk én sztem egy párkapcsolat attól jó, hogy a 2 fél egyenlő. egymást folyamatosan alakítják, és ha ebben megtalálják az egyensúlyt akkor boldogok. ehhez meg sztem nem kell semmilyen könyv, csak ész, meg áldozatképesség...)

2012. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan könyv nincs, hogy egy férfi hogyan irányítson egy nőt?
2012. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Normálisvagy? ***** válasza:

Nem olvasom..., szerencsére!

Én hülyeségnek tartom, hogy egy valaki által leírt gondolatok/megfigyelések alapján úgy mond "irányítsam" a barátom!

2012. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!