Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Erős" menstruáció csökkentésé...

"Erős" menstruáció csökkentésére/enyhítésére lehet valamit tenni gyógyszerek nélkül?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok nem úgy erős a vérzésem hogy dokihoz kéne menni csak van elég főleg az első 3 napban de azért mivel napi 5-6 óra suli van a betét van amikor átázik és mindig félek olyankor. Gyógyszereket nem akarok csak valami olyan módszert amivel kicsit csökkenteni lehetne a mennyiséget,kérlek segítsetek!
2012. ápr. 16. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan. WC meg nincs, hogy 5-6 óráig bent van a betét?
2012. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez nekem is jól jönne! 12/L
2012. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cseréld a betétet 2 óránként, akkor nem ázol át. Ilyen vérzéscsökkentő dolgok nincsenek. Ki kell bírnod még vagy 40 évig.
2012. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb. 45-50 éves korodig ki kell bírnod!
2012. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Egy bevált módszer, aminek utána is olvastam természetes gyógymódokról szóló könyvekben: A C vitamin hiány okozhat túl sok vérzést, szóval szedj naponta reggel, este egy-egy C vitamin tablettát, és ajánlom a C vitamin-dús étrendet (rendes citrom, vagy annak a frissen facsart leve, zöldségek: pl. saláta, paprika, hagyma). Nekem más egészségügyi okok miatt C vitamint kell szednem, és enyhe a vérzésem. Mielőtt lehurrognátok, egyik hónapban kipróbáltam: miután elmúlt a mensim abbahagytam a C vitamin szedését, és a zöldségek, gyümölcsök, amiket ettem, azok is inkább vasat tartalmaztak+kissé egészségtelenül taplálkoztam: zsírok, cukrok, csoki, amit csak megkívántam. Következménye az lett, hogy erősen, és sokáig volt meg a mensim.
2012. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
+Tényleg azért max. 4 óránként cserélj betétet, akármilyen is a suli WC-je. (Előző voltam)
2012. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!