Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció csökkentésére...

Menstruáció csökkentésére valami módszer?

Figyelt kérdés

Holnap nem (igazán)tudok cserélni,mert olyan helyen dolgozom.(határban),és pont ma jött meg.és kint nem igaán akarok cserélni,tudtok valamit amivel kevesebb lenne?Fogamzásgátlót ne ajánljátok,mert nem szedhetek.

22/L


2009. nov. 22. 16:32
 1/9 anonim válasza:
Alcohol...De télleg:) Köztudott h az gyorsabban kimossa belölled a vért és ha amikor megvan iszol valamit sokkal kevésbé lesz meg.
2009. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Mintahogy előbb meghozni vagy késleltetni sem lehet. Lehet próbálkozni, de vagy bejön vagy nem, 50-50.
2009. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
rakj be egy óriás tampont és egy super betétet.dupla védelem.ma meg mosd ki magad (i)zuhannyal
2009. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Intimzuhanyt mensi alatt TILOS használni!
2009. nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! én citromot szoktam enni, és attól hamarabb múlik. És nem csak az én véleményem szerint, hanem mások szerint is jó. Azért próbáld ki. :)
2009. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak intimzuhanyt lehet használni,azt is szigorúan hónap közben,mensi alatt a nyitott méhszáj miatt TILOS bármilyen folyadék hüvelybe vitele,ezért TILOS többek között kádban,vízben áztatni magunkat,csak zuhanyozni.Aki így fürdik,számíthat egy jó kis gombás fertőzésre,vagy még durvábbra.Akár olyan fertőzést is elkaphat,ami meddőséghez vezethet,mindezt normál csapvíztől.Gondolom,ezt senki nem lenne akarja...:(

Extra tampon,extra betét,vagy mindkettő,ha van időd a tampont kivenni pisiléskor vmikor a nap folyamán,a betét maradhat,vagy a legjobb,ha a betétet utólag,mikor a tampont egy mozdulattal kivetted,becsúsztatod.Hasonló munkahelyem van,én így oldom meg,az sem jó,ha a tampon 10-12 órát bent van,vagy a betét,gondolom azért pisilni kibírsz menni,akkor pedig könnyű kicserélni.Nálam mindig van alkoholos kézfertőtlenítő,és tuti,hogy tiszta a kezem,gyors kicserélem,és megyek tovább.

Javaslat:Menj el a nődokidhoz,hogy mit ajánl,ha gyógyit nem lehet használnod.26/N

2010. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pásztortáska (gyógynövény) - csökkenti a menstruációs vérzés mennyiségét. Viszont ezt nem lehet ad hoc alkalmazni, még a vérzés megjelenése előtt két héttel (vagy hogy, ezt pontosan kérdezd meg egy gyógynövényestől) el kell kezdeni, és asszem a mesi ideje alatt abba kell hagyni (szünet).
2010. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én annó az órrvérzésem ellen kapott gyógyszert használtam menszi idején, ha pont késleltetni akartam, vagy ha nem akartam átázni,mert olyan helyen voltam.Szerintem azt csak recepre lehet kapni,de benne van, ha jól emlékszem, hogy menszire is jó(de ez nem tuti).Nekem mindig használt, csak azt tapasztaltam, hogy akkor a kövi hónapbban vagy előbb vagy több fog jönni.De a maxi méretű tampont és a nagy betét tényleg jó, amúgy csak tudsz valamikor cserélni, hisz WC-re csak el tudsz menni 1-2 alkalommal.Amúgy ha kint vagy aszabadban,akkor még 1 kisebb bokor is megteszi, ha nincs más.
2010. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés, de hátha valakinek jól jön: mikor tejet iszok, az csökkenti a vérzés mennyiségét (viszont emiatt több napra is elhúzódhat).
dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!