Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálat!...

Nőgyógyászati vizsgálat! Voltam ma orvosnál (rendszertelen menstruáció miatt) és azt mondta szükség van hormonvizsgálatra. Pontosan ez mit takar? Nem igazán vagyok tisztában vele.

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

(Miért nem kérdezted meg a dokitól?)


laborvizsgálat, amikor a hormonszintedet nézik.

2009. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy vért vesznek, mint ahogy általában, de most a hormonokat nézik benne. Meg lehet tudni belőle, hogy van-e peteérésed, tüszőrepedésd, meg egyáltalán, hogy a hormonjaid hogyan működnek. Ebből kiderül az, hogy mi okozza a vérzészavarodat. Nekem is nemrég volt, szintén vérzés-zavar miatt.
2009. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem,de akkor elvileg ne egyek semmit aznap mert hogy vérvétel is lesz?
2009. jún. 19. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne egyél, mert ezzel egyidejűleg valószínűleg néznek egy rutinlabort is. Tudod, vörösvérsejtek, fehérvérsejtek, süllyesés, stb. stb. A hormonokat szerintem nem befolyásolja az evés, de a rutinlabort igen, úgyhogy inkább NE EGYÉL! Nekem volt vizeletvizsgálat is ekkor.
2009. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat,akkor nem eszek,délelőtt 10-re megyek,de simán kibírom addig,tovább is ha kell:)
2009. jún. 19. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2014. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!