Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1. Mestruáció! Mit csináljak?...

1. Mestruáció! Mit csináljak? Higy mondjam el? Lejjeb részletek

Figyelt kérdés

Már 2-3 napj nem volt folyásom é ma délelött barnás foltok voltak a bugyimon , és most ( estefelé ) pedig odaraktam egy zsepit és véres volt !! Lehet ez ilyan gyors ?? Ha igen , hogy mondjam el anyának ? Ez fontos lenne : ) segitsetek !

12/L



2012. ápr. 16. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan állj oda elé és mondd el neki. Ez egy természetes dolog, nem kell félned.
2012. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tök nromális, nyugi. sőt, örülj, hogy csak ennyi. nekem annyi volt, hogy mire észbe kaphattam volna, tédig eláztam. hát, csak simán, pl.: "anyu tudnál venni nekem betéted, emrt az a helyzet, hogy megjött" a legtöbben örülnek neki/büszkék rá.... én csokit kaptam
2012. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Nekem 13 évesen jött meg, sőt, volt olyan ismerősöm, akinek már 10 évesen...szóval teljesen normális :)

Mindenképp szólj anyukádnak, mondd el neki, úgy ahogy leírtad ide, kérd a segítségét, mégiscsak a lánya vagy, úgysem fog neked nemet mondani. És hidd el, ez nem ciki dolog, pár évvel később már rutin lesz, ne izgulj. Sok sikert, és gratulálok hogy "nagylány" lettél :)

2012. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"Anyu! Azt hiszem megjött az első vérzésem!"
2012. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez természetes dolog nyugi.. :) Szépen ülj le anyuddal és mondd el neki tök természetes módon, nem kell paráznod sem. :)
2012. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

KB. Egy fél óra múlva jőn haza... Huhh , félek... Meg furi mert a legtöbb osztálytársamnak nelle se nagyon van...

Köszönöm a kedves ,segitő válaszokat :)

2012. ápr. 16. 20:44
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem apának "kellett" elmondani, mivel édesanyám akkor már nem élt. Nem volt nagy szám, bár majd' elájultam előtte. Ő meg megpuszilt és ennyi :)
2012. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segitséget , sikerült elmondanom ... Nagyon akadoztam és 20 szor mondtam h izé :) tényleg szívből köszönöm
2012. ápr. 16. 22:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes dolog! Nem kell ebből problémát csinálni. Mondd Anyukádnak, hogy megjött a menstruációd! Nem kell virágnyelven beszélni. Nem értem miért nem lehet őszintén és nyíltan megmondani.
2012. ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vegyetek betétet, valami olyat, ami neked is kényelmes.Libresse, Always, Naturella, ezek közül is választhatsz.Mindegy, hogy milyen, csak jó nedvszó legyen.A menstruáció végén egy tisztasági betétet tehetsz be.Még ne tegyél fel tampont, hisz ez az első mensid.


Szóval, összefoglalva:

- vegyetek egy csomag betétet (Always, Libresse, Naturella stb...)

- mensi végén tisztasági betét

- tampont ne használj még!

- Gratulálok, hogy nagylány lettél! (:

2012. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!