Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek hozzá az intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek hozzá az intim borotváláshoz? 15/L Részletek lent.

Figyelt kérdés

Légyszíves minden fontos információt írjatok le. Elsőnek is az egészet szedjem le? Már bikinivonalat borotváltam nyáron de eléggé érzékeny a bőröm -.- és félek hogy teljesen kipöttyösödnék és sok szőrbenövésem lenne.. Mert az is volt már. Mikor gyantázhatom, mennyit várjak? Mert elsőre biztos h nem szabad, meg nagyon fájna.. És mikor gyantázom milyen hosszú legyen a szőr? Használtok valamilyen bőrradírt vagy krémet? Egy idő után már mindenképp gyantát vagy epilátort szeretnék használni mert azt már észrevettem h rettenetesen hamar visszanő!:/

Már egy ideje szeretném, mert idegesít főleg nyáron hogy minden strandolás előtt bikinivonal.. egyszerűbb lenne az egészet gyantázni.. meg mikor menstruálok akkor is kellemetlen. Viszont sokan élünk kis házban, mikor fürdök bejönnek néha..és anyum nem olyan.. kicsit konzervatív. Szerintetek beszéljem meg előtte vele? Félek 'nem engedné' olyan cinkes lenne a helyzet.. Viszont muszáj is lesz egy idő után mert olyan sportra járok ahol tornaruhában minden látszódik.. Kérlek segítsetek már egy ideje nyomaszt a dolog, nem merem elkezdeni anyum miatt..



2012. márc. 10. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Borotválásnál nem szabadna, hogy benőjön a szőr.

Viszont gyantával, etilátorral ez megesik.

2012. márc. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Én is hasonló cipőben járok, csak nem az intim részekkel. Nekem a hónaljammal és a lábammal van bajom. Meg is kérdeztem anyukámat, hogy szőrteleníthetem e, és rávágta, hogy nem, túl fiatal vagyok. azóta, hosszú gatyát + hosszabb ujjú pólókat nyomom:((. remélem egyszer megenyhül. titokban semmiképp nem akarom, mert borzasztóan kiborulna, pedig már elég cikin nézek ki... 14/L
2012. márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én gyantázok, és lényegesen jobb a borotvánál(fáj, de ki lehet bírni, és nem 1 napig lesz sima, hanem 3 hétig legalább és amikor visszanő nem szúr, mert gyengíti a szőrszálakat) a szőrbenövés meg az összes szőrtelenítési technikánál jelen lehet.

ha leradírozod egy héten 2-3 alkalommal a bőröd, akkor kevésbé fog benőni és szép lesz a bőröd is.


az érveidet mindenképp mondd el anyukádnak. 15 évesen felesleges az egészet leszedni, bőven elég, ahol kilóg. azt is csinálhatod, hogy ha túl hosszúra megnő a szőr, akkor visszavágod ollóval.

2012. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a depiláló krémet. Valami azért nagyon nem értek, mi az, hogy hamar visszanő? A férfiak is gyakrabban borotválkoznak, pont azért mert visszanő. Én magamat egyszer szőrtelenítem minden héten, hónaljban borotvával, intim helyen depiláló krémmel. Meg vagyok elégedve az eredménnyel.
2012. márc. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

keress egy olyat aki a szőrösre bukik, mint pl én! :D

Ha mégse akkor elő lépésnek dugd a konnektorba a birkanyírót!

2012. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd a fenébe, több a balhé vele, mint amennyit ér egyáltalán... több időd marad másra, és ezzel sincs problémád hogy ettől iylen attól olyan. konzervativnak lenni manapság pedig inkább erény már, mint ciki..

20f

2012. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, sokszor úgy érzem, hogy hagyom az egészet a fenébe mert tényleg csak a baj van vele.. de hát mostanában kinek tetszik a szőrös..? nem mintha 15 évesen élnék nemi életet de később fogok..na de mindegy még maradok csak a bikinivonalnál..
2012. ápr. 3. 14:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret egy fiú, akkor úgy is szeret, ha szőrös a puncid. Én is fiú vagyok, és nekem tök mindegy, hogy szőrös-e egy lány puncija, vagy sem, mert nem a punci alapján választok lányt.
2012. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
értem én is így gondolom.. csak strandra menni és 'félek' így.. köszi a válaszokat:)
2012. jún. 19. 12:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak ollóval vágd le a bugyiból kilógó punciszőrt.
2012. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!