Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vesemedence gyulladás? Vagy...

Vesemedence gyulladás? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Vesetáji fájdalmam van, ami alhasi fájdalommal párosul. Voltam orvosnál, laborban is, de ott nem találtak semmit. Többször volt felfázás szerű fájdalmam, amit vizelés közben éreztem. Volt, hogy nagyon gyakran éreztem vizelési ingert.

Nem tudom mi lehet a bajom, mert már több, mint egy éve szenvedek ezzel, azt hittem, hogy felfázás. De ennyiszer?

Mi okozhatja ezt? Vesekő? Vesemedence gyulladás?



2012. ápr. 17. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót urológiára.
2012. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De a labor (vérvétel + vízelet) eredményből ki kellene derülnie, hogy mi a baj. Vagy nem?

Most a legkellemetlenebb, vizeléskor a vesém felől érzem a fájdalmat, amit az alhasamban is érzek. Még egy tüsszentéskor, köhögéskor is fáj. :(

Az orvos azt mondta, hogy talán meghűlt a vesém, tartsam melegen.

2012. ápr. 17. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vesehomokod van. Menj urológiára ott tudnak csinálni ultrahangot is, ami kimutatja, hogy mi a probléma.
2012. ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 17. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!