Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás vagy terhesség tünetei?

Felfázás vagy terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
Jövő hét szombaton nem kellene megjönnie. 2 napja néha szúr a hasam hol alul, hol jobb oldalt. Ma az egy kicsit enyhült, de reggel óta eszméletlenül fáj a derekam hátul, és két oldalt. Mintha az izületeim szét akarnának szakadni. Így szoktam magam érezni, mielőtt megjön, de az még 9 nap. Elmenjek holnap a dokihoz? Félek, hogy fel vagyok fázva, de nem pisilek sokat, és nem csíp.
2008. ápr. 17. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Elő szokott fordulni, hogy menstruáció előtt 9-10 nappal is érezhetők a tünetek. Hogy ez normális-e, az függ az életkortól is. Egyébként stressz is kiválthatja, hogy pár nappal előbb jön, meg csak úgy magától is lehet. :) A felfázást semmivel sem lehet összetéveszteni, az pokol.
2008. ápr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, és volt már úgy, hogy végig stresszeltem az egész hónapot, de akkor inkább később jött meg. Elmegyek a dokihoz. Hát azért köszi a választ, és kivárom az időmet.
2008. ápr. 18. 09:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ezek a tüneteim vannak, a derékfájást kivéve. Én csak reménykedni tudok, hogy nálam ez nem baba jele, hiszen fogamzásgátlót szedek, tehát nem szeretnék babás lenni. Csak a felfázás nálam sose ilyen...

De mindnféleképpen remélem a legjobbakat! Ha nem jön meg a menszid, akkor menj dokihoz!

2008. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia! tudom régi kérdés,de lett belőle baba?
2009. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, baba lett belőle, és a fiam most 3 hónapos már. :))
2009. ápr. 18. 13:47
 6/9 anonim válasza:

Nekem is teljesen ilyen tüneteim vannak több mint egy hete, múlt héten végigcsinálták a lehető összes vizsgálatot, és minden negatív. Pedig biztos voltam benne, hogy fel vagyok fázva, majd leszakadt a hasam és fájt a húgyhólyagom környékén, az alhasam, a derekam...

Aztán tegnap csináltam egy terhességi tesztet és pozitív lett, az egész ettől volt meg van még mindig, most már 8. napja, és állandóan pisilnem kell. Csak azt szeretném kérdezni, hogy Neked mennyi ideig volt ez a felfázásos érzésed, ugye nem kíséri végig az egész terhességet?

2010. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én is szeretnék kérdezni óránként járok pisilni ...de a tesztem negatív még várok 1 hetet és csinálok még egy tesztet ha az is nega akkor megyek dokihoz.....egyébként a mensim nincs meg dec óta de én szedtem fogigátlót de nagyon jó lenne ha baba lenne a dologban!!Sajna a febr 16 .béta hcg vérből nega.....erre ma 21 teszt(pipilős) és az is nega!Szóval ha nem jön meg akkor 28 tesztelek!!

Mondanátok esetleg valamit erre??Mert nem tudom milyen az amikor valaki fel van fázva!!!Én kismama akarok lenni:-)

2011. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!!!


Tudom, elég régi a kérdés, de megszeretném kérdezni, hogy mik voltak a tüneteid, mert én most nem tudom, mi bajom lehet. Gyakrabban járok pisilni, de nem fáj, meg semmi ilyesmi, viszont a hasam alja fáj, de nagyon. Majd megyek dokihoz is, csak szeretném tudni, neked milyen tünetek voltak a terhességednél???

Köszike

2011. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
vesekő miatt is fájhat a hasad
2012. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!