Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vágás hegek mikor tünnek el? SOS

Vágás hegek mikor tünnek el? SOS

Figyelt kérdés
nem mélyek. csak normális emberek írjanak. köszönöm.
2012. ápr. 17. 17:23
 1/9 A kérdező kommentje:
lehet valamivel gyorsítani a folyamatot?
2012. ápr. 17. 17:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen vágás, és hol?
2012. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire volt mély a seb, ki lett-e tisztítva

ha nincs letakarva, szellőzik, az is segít, csak akkor kell letakarni ha komolyan fenáll a veszélye, hogy kosz kerül bele, és még nincs rendesen lehegesedve

2012. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

csukló.:\

de soha soha többet nem csinálok ilyet.. :\ ezt is bánom .. nem mély... szinte csak annyira h vérezzen :s

de köszönöm

2012. ápr. 17. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor tűnik el ha elmész egy plasztikai sebészhez.Ő szépen lézeres kezeléssel eltünteti , persze nem ingyen.
2012. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ügyelj rá, hogy tiszta legyen, amíg teljesen be nem szárad a varr, mert ha elfertőzödik, akkor tovább tart a gyógyulás

a varr kb 1-2 hétig lesz rajta, de utána még meg fog látszódni a helye

ha a varr lejött róla, akkor napoztasd, és halványulni fog, de teljesen max hónapok vagy évek múlva múlik el

2012. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg fog látszani, halvány vonal formájában. Ha falcolsz, mindenképpen keress fel pszichológust, akár teljesen anonim is. (nevelési tanácsadó, iskolapszichológus, heim pál) Komolyan veendő a probléma.
2012. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

le fogok álni.. :\

nekem nem hiányzik ez.. nem vagyok emo... ( vagyis maga a stílus tetszik.. meg a zene is.. de nincs semmi bajom a világgal nem akarok meghalni) egyszerűen ideges voltam és megtörtént..:\

2012. ápr. 17. 21:36
 9/9 anonim ***** válasza:

nálam is megtörtént, még 4 ónapja lehetett, és még mindig meglátszik. Meg is fog. Én is bánom a dolgot, de ettől nem feltétlen kell pszichológushoz fordulni- egyszeri eset volt, mérges voltam és ennyi.

Amúgy nézz szét a gyógyszertárban, vannak krémek.

Amit majd most akarok kipróbálni, az a burgonya leve.


[link]


Itt a link, olvasd el. Remélem tudtam segíteni :)

2012. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!