Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bő vérzéssel járó mensim...

Bő vérzéssel járó mensim lett, Proverát kaptam rá. Barátcserjét tartalmazó PreMens tablettáról van valakinek tapasztalata ilyen problémára?

Figyelt kérdés
41 éves vagyok és 2-3 hónapja megváltozott a mensim, sokkal tovább tart és bővebb is. Van, hogy 30 percig sem elég egy tampon, ami meg különösen ijesztő, hogy a második, harmadik naptól fogva elég nagy véralvadékok találhatók benne. El is mentem a nőgyógyászomhoz, aki semmi rendellenest nem talált (kézi vizsgálat + uh), viszont felírt egy Provera nevezetű gyógyszert, amit a ciklus második felében kell szedni. Viszont félek tőle, mert hormonkészítmény. Van valakinek ilyen problémája? Úgy hallottam, hogy a barátcserje (PreMens tabletta) hatásos lehet erre.

2012. ápr. 18. 10:27
 1/2 1990.01.26 ***** válasza:
Igaz,én még csak 22 vagyok,de én is tapasztaltam már ilyet. Nekem azért irták fel a proverát,h elmúlassza a vérzést! Bár nekem azóta kiderült,h nekem pcos van. Remélem segithettem!
2012. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kálváriám kb.másfél éve tart.

Minden vérzésem 2-3 hétig tartott,kaptam rá legutóbb proverát.Örültem neki,mert minden rendben volt 8 nap után elmúlt...De azóta eltelt 7 hét és nem jön meg...Terhesség kizárt.Volt valakinek ilyen tapasztalata?

2012. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!