Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom spermaszáma 12 millió....

A párom spermaszáma 12 millió. Fer14- et szed. Van valakinek tapasztalata, hogy mennyire hatásos? Most volt herevisszér műtéte. Van esély, hogy hamar teherbe essek? Én szedek barátcserjét, meg iszom a teákat.

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen van esély. Az én férjem spermaszáma 10 millió volt 30% normál morfológiával és három hónap Fer 14 szedés után már 30 millió lett 80% jó morfológiával. A következő hónapban sikerült is a baba, addigra engem is rendbe tettek, mert nekem pedig PCO-m van.

Már itt van a gyönyörű 5 hónapos kisfiunk!

2011. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Férjem fél évig szedte és lényegesen javult tőle a spermaszám. 3 millió/ml-ből 48 millió/ml lett. Még mi is meglepődtünk az utóbbi vizsgálatkor, hogy ennyire sokat javult, ugyanakkor egészséges és mozgékonyabbak lettek tőle.

3 hónap szedés után 3 mill/ml-ről 15 mill/ml lett, tehát megötszöröződött a száma.

Az első vizsgálatkor még lombikot javasoltak, annyira rossz eredmény volt.

A FER14 mellett szedjen még E vitamint, 200 mg-osat.

Sok siker kívánok Nektek a babához!

2011. márc. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!