Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vérzés? Miért?...

Pecsételő vérzés? Miért? SEGÍTSETEK

Figyelt kérdés

Pénteken megjött a menzeszem,és csak azon a napon volt egy kis vérzésem, utána csak ilyen pecsételő,bár tegnap már csak ilyen rózsaszines pecsételések.Miért van ez?Segítsetek?

Ja, és nem menzesz közötti,hanem rendes időbe jött,amikor kellett volna,na de ez mégis mi?

16/L



2012. ápr. 18. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:

hát sok minden befolyásolhatja a vérzés mennyiségét.

szedtél vmilyen gyógyszert esetleg? stresszelsz? mivel fiatal vagy az is lehet, hogy még nem állt be.

nem akarlak megijeszteni, de terhes is lehetsz, bár naivan bízom abban, hogy minden 16 éves szűz. ha viszont ez kizárható, nem kell aggódnod. ha a következő is ilyen, inkább menj el dokihoz.

2012. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szedtem semilyen gyógyszert, ideges se nagyon voltam,csak a szokásos a suli miatt.Nem vagyok szűz,de mindig védekezünk a barátommal...
2012. ápr. 18. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nemi életet élsz, akkor bizony egy terhességi teszt nem fog megártani. 100-%-os módszer ugyanis nincs.

Mivel védekeztek?

2012. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gumival védekezünk,mindig.

És most fogok csinálni egy tesztet,a biztoság kedvéért.

2012. ápr. 18. 16:52
 5/6 anonim válasza:
Nálam is ugyanez van,és mi lett az eredmény? Gondolom negativ lett.
2012. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,negatív lett!
2012. ápr. 23. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!