Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tablettát szedők, nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tablettát szedők, nálatok milyen ha kihagytok direkt egy havit? Van áttöréses vagy pecsételő vérzés? Légyszi segítsetek! (lent több)

Figyelt kérdés

És mikor jelentkezik az esedékes menstruáció időpontjához képest? Ez teljesen véletlenszerű? Van olyan, hogy nincs semmi vér?

A Balatonra megyünk, ezért kihagyok egy menstruációt Meliane-nal. Mit javasoltok, kell tampon vagy az a kicsi úgyis kiázik a bugyiból a vízzel?

17/L


2009. júl. 17. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

én egyszer hagytam ki egy havit, fesztiválozás miatt :P ... nekem nem volt semmi pecsételő meg köztes vérzésem, és mikor elfogyott a második levél, utána ugyanazon a napon jött meg, amikor azelőtt :) bár gondolom ez egyénfüggő,meg én gestomixot szedek...de nekem ez a tapasztalatom.

17/l

2009. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jó lenne ha nekem is így lenne.:O Úgy félek, hogy összevérezem a gatyám.:(Meg nem akarok tampont feltenni, mert telemegy a Balaton koszos vizével.:( Köszönöm a választ KÉREK MÉG!:)
2009. júl. 17. 17:39
 3/3 anonim válasza:

Én többször is csináltam olyat, hogy nem hagytam szünetet (bár ezt nem szabad sűrűn), és soha semmi gond nem volt. Biztosnság kedvéért rakhatsz be tampont, de nem hinném, hogy szükség lesz rá.

Bár valóban egyén függő.

2009. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!