Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Természetes, hogy vérzek...

Természetes, hogy vérzek tőle, vagy hagyjam abba?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Még szűz. Voltam nőgyógyásznál bizonyos panaszok miatt és kiderült, hogy valami fertőzésem van. Kaptam rá Klion d 100 as hüvelytablettát. A doktor azt mondta, hogy használhatom nyugodtan így is, hogy szűz vagyok.És lehet, hogy előfordul majd rózsaszín folyás. Elkezdtem használni. És a negyedik tabletta után (10 tabletta van)elkezdett rózsaszínes folyásom lenni a fehér helyett. Most pedig már néha erősebb véres folyásom is van. És már csak 1 maradt mert így is használtam tovább.
2009. jún. 20. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Véletlen nem jött meg? sztem már fejezd be a kúrát és ha vége akkor ugyis vissza kell menni kontrollra és mondd el a dokinak hogy mi volt.
2009. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne használd el az utcsót, mert vagy megjott, akkor sem lehet vagy más baj van, menj vissza az orvoshoz minél előbb! Csak fertőzöd magad, ha használod a tablettát vérzéskor!
2009. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!