Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha febr 18 felé voltam együtt...

Ha febr 18 felé voltam együtt valakivel, rá két hétre megjött. és msot április elején kellett volna, de két hetet már késett, mellfeszülés, hasfájás megvan, amikorra megkelett volna jönnie, akkor nem lehetek terhes ugye?

Figyelt kérdés
Nekem mindig rendszertelen ..nagy ritkán jött emg pontosan, általában 2-3 hetet csúszik...de valamikor csak 5 napot, legutóbb úgy volt..
2012. ápr. 20. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha akkor megjött, most már nem lehetsz terhes.
2012. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2012. ápr. 20. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:

én azért helyedben vennék egy terhességi tesztet!!!!!!!!!!!

Van amikor még egy két alkalommal kevés vérzéssel megjön! és mégis terhes!!!!!!!!!!!! Fogamzásgátlás?

2012. ápr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szedek fogamzásgátlót, de már bevagyok parázva, mert nem jól számoltam, most pénteken már harmadik hete..bár nekem sokszor késett ennyit..de akkor is:(

Nem védekeztünk , de nem élvezett belém, remélem nem lett bajom, többször biztos nem csinálok ilyet:(

2012. ápr. 22. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha netán újra "bűnbe esel" lehet kapni esemény utáni tablettát a gyógyszertárban. De vigyázz ez olyan dúrva szer, hogy könnyen felborítja a hormon háztartást és nem fogod tudni miért van annyi problémád. Tehát csak óvatosan az alkalmi partnerekkel. Ráadásul, ugyan csak sok nemi betegséget, fertőzést lehet összeszedni
2012. ápr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!